apartment for sale, 2 rooms - Alasi tn 31a-49, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Renoveeritud maja ja korter! Kehtiv hindamisakt!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: induction stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked
Additional information: packet windows, furnishing possibility, separate rooms, new electric wiring

Müügile on tulnud rõduga 2 toaline renoveeritud korter renoveeritud majas. Korter asub 5.kordse elamu kolmandal korrusel ja on läbi maja planeeringuga. Korteris on WC ja vannituba kokku ehitatud. Köök on värskendatud ja paigaldatud on uus köögimööbel koos tehnikaga 2023a.

Maja on täielikult rekonstrueeritud 2018a. Välisfassaad soojustatud. Vahetatud on kõikides püstakutes (vesi, kanalisatsioon, küte) ja radiaatorid. Korteris sees on elektrijuhtmestik vahetatud. Veebruaris 2026a tehti kogu maja trepikodade püstakutes elektrisüsteemi/kilpide korrastus ja vahetus. Sissetulev õhk on tagatud radiaatorite peal olevate värskeõhuklappide abil. Väljatõmme on pesuruumis ja köögis. Maja remondilaenu on jäänud maksta umbes 12 aastat (35€ kuu) 04/2038 lõpeb.
Trepikoja uksel on fonolukk. Korteriga tuleb kaasa keldriboks mis asub samas trepikojas. Parkimisvõimalus on maja ees olevas tõkkepuuga parklas või maja kõrval tänava ääres.
Korteris on valguskaabliga Elisa/TELIA internet ja TV.
Korter on soe ja madalate kommunaalkuludega.
Majas on väga tegus korteriühistu.
Valminud on hindamisakt. Akt on sobilik kõikidele eesti krediidiasutustele.

Tule vaatama ja võib-olla on see just sinu pere uus kodu!

Owner
110 000 € 2 326 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3833552
Rooms 2
total area 47.3 m²
Floor/Number of floors 3/5
Built in year 1968
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79511:005:0015
Part of register number 2665803
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited