apartment for sale, 2 rooms - Kaunase pst 55, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

NEW PRICE!

Päikesepoolne 2-toaline korter uus hind!

Apartment ownership, panel house

Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, bath, shower
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, frontdoor locked, steel door
Additional information: parking free parking, parquet, packet windows

Müügile on tulnud hea planeeringuga 2-toaline korter, mis asub viiekorruselise maja neljandal korrusel. Korter on ühepoolne vaatega maja taha, rõdu ei ole. Ideaalne kodu neile, kes hindavad soojust ja valgust – kõik aknad avanevad lõunasse!

Korteri kirjeldus:

Planeering: Neljas korrus pakub privaatsust ja on mugav vahepealne valik.

Seisukord: Keskmine seisukord – see on suurepärane võimalus kujundada kodu täpselt oma maitse järgi.

Viimistlus: Tubades on säilinud naturaalne puitkilpparkett, koridoris ja köögis on praktiline PVC-kate. Paigaldatud on korralikud 2x pakettaknad. Malmradiaatoritele on paigaldatud regulaatorid. Korter on väga soe.

Maja ja kulud: Majas tegutseb aktiivne ja tubli korteriühistu. Trepikojad on puhtad ja naabruskond rahulik.

Kommunaalkulud: Väga mõistlikud. Näiteks detsembrikuu arve oli vaid 116 €, millele lisandub vesi vastavalt tarbimisele (sisaldab remondifondi 23.50 €). 2026 jaanuaris oli arve 153€

Kortermaja on väga hea asukohaga. Lähedal koolid. lasteaiad, kauplused, spordiväljak.
Hea bussiühendus teiste linnaosadega.

Parkimine: Tasuta parkimine maja ees märgistamata kohtadel.

Helista ja läheme tutvuma!
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

1Partner Kinnisvara
1Partner Kinnisvara
View company's profile
Contact
New price
78 000 € 1 688 €/m²
85 000 €
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3830417
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 46.2 m²
Floor/Number of floors 4/5
Built in year 1981
Condition satisfactory
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79516:027:0036
Energy mark Missing
Utilities summer/winter - / 120 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited