apartment for sale, 3 rooms - Piiri 6, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Korter, millest luua oma kodu!

Panel house

Kitchen: gas stove, refridgerator
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, new sewerage system, bath
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony , kitchen, packet windows, electricity, ventilation, furniture, furnishing possibility, gas, urban water, separate rooms, box-room
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: Põlva lake

Müügile on tulnud 3-toaline rõduga korter suurepärases asukohas!

See läbi maja planeeringuga 3-toaline korter asub viiendal korrusel, mis tagab maksimaalse privaatsuse. Korterist avanevad vaated mõlemale poole maja – elutoatoa ja köögi aknad on vaatega maja ette, mõlema magamistoa aknad vaatega maja taha.
Korteri keskmes asub esik, kust pääseb paremale poole jäävasse kööki ja otse edasi liikudes elutuppa. Vasakul paiknevad vannituba ja eraldi WC ning kaks magamistuba. Suuremast magamistoast pääseb rõdule.
Korter vajab renoveerimist/kaasajastamist!

Asukoht on selle korteri suurim trump!
Kõik eluks vajalik on käe-jala juures – toidupoed, koolid, lasteaiad, apteek, ühistransport ja tervishoiuteenused. Läheduses leidub ka rohelust ja vaba aja veetmise võimalusi. Ideaalne just lastega peredele!

Elamu on läbinud ulatusliku uuenduskuuri, tehtud on kõik suuremad tööd, et tagada energiatõhus ja kaasaegne elukeskkond:
• Soojustatud fassaad ja uus katusekate
• Uued aknad ja uksed
• Kaasaegne küttesüsteem, torustik ja elektrisüsteem
• Soojustagastusega ventilatsioon
• Kaalutud energiaerikasutuse energiamärgis C

Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!

Object link

Contact

Lahe Kinnisvara
Lahe Kinnisvara
View company's profile
Contact
63 000 € 942 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3788010
Rooms 3
total area 66.9 m²
Floor/Number of floors 5/5
Built in year 1981
Condition renovated
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited