maisonette for sale, 3 bedrooms - Koogimäe tee 10, Keava, Kehtna vald, Raplamaa

Müüdud!

Apartment ownership, stone house, total area 131.5 m²

MÜÜDUD!
Müüa ridaelamuboksi karp 40-minutilise autosõidukaugusel Tallinnast. Hea bussi- ja rongiühendus Rapla ja Tallinnaga. Rapla kesklinna ca 10 km ja Tallinna kesklinna ca 64 km

Tegu on külgmise ridaelamuboksiga. Eluruumi pind 101,5 m2, rõdu 30 m2, lisaks kelder ja pööningu pind. Kõik teised boksid on valmis ja elanikud sees.

Kinnistu suurus 2118 m², sellest ¼ mõttelist osa kuulub müüdavale boksile ehk ca 530 m².
Ruumid paiknevad kolmel korrusel: keldrikorrus - garaaž, katlaruum ja abiruum, kokku 67,4 m².
Plaanitud on:
esimene korrus - köök, elutuba, wc, esik ja terrass, kokku 56,2 m². Teine korrus - 3 magamistuba, garderoob või majandusruum, wc – vannituba – duširuum ja esik, kokku 45,3 m².

Liitumine Eesti Energiaga tehtud.
Kanalisatsiooni- ja veeühendus krundi piiril.

Kui tekkis huvi, küsi täiendavat lisainfot!

Object link

Contact

Contact
25 000 € 190 €/m²
Sharehouse sale
Sharehouse sale www.kv.ee/en/3759945
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 131.5 m²
Number of floors 2
ownership form apartment ownership
Ground area 2117 m²
Cadastre no. 29202:002:0990
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited