apartment for sale, 1 rooms - Priisle tee 2, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Päikeseline ja soe korter, pirita jõe lähedal !

Apartment ownership, panel house

Sanitary arrangements: shower, new sewerage system
Heating and ventilation: central heating
Kitchen: open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Communications and security: Internet, video cameras, frontdoor locked, steel door
Additional information: box-room, parking free parking, lift, parquet, packet windows, furnishing possibility, new electric wiring
Neighbourhood: PIRITA river 500 m, in the city location, surrounding buildings apartment buildings, roads in good condition roads

Müüdav stuudiokorter asub kahekorruselise hoone osas esimesel korrusel.
Korteri ruumide asetus on väga funktsionaalne: esik , elutuba avara köögiga , vannituba koos WC-ga.
Korteri planeering on maja ühele poolele.
Korteri müügihinna sisse kuulub kõrge kvaliteetne köögimööbel, pesumasin vannitoas.
Korteri suureks eeliseks on hea planeering, mõistlikud kommunaalkulud, vaiksed naabrid ja panipaik samal korrusel kui korter, mis on väga mugav.
Korteril on kaasaegne viimistlus: põrandal esiku ja eluruumi – laudparkett ; vannitoas ja WC – keraamiline plaat; seinad on värvitud; vannitoas plaaditud.
Fonolukk korteris.
Kortermaja on ristkülikukujulise põhjapinnaga: osalt 2 maapealse, osalt 9 maapealse ja 2 maaaluse korrusega raudbetoonist kandekonstruktsiooni ja soojustatud välisseintega betoonehitis.
Hoone -1 ja -2. korrusel on garaažikohad ja panipaigad

MAJA
Maja on ehitatud 2021. aastal.
Õuealal paiknevad parkimiskohad autodele, haljastatud platsid, prügimaja, sõidu- ja käigurajad ning laste mänguväljak.
Küttesüsteem – kaugküte, vesi-põrandaküte.
Ventilatsioon – korterisse on projekteeritud individuaalne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem korteripõhise ventilatsiooniseadmega.
Veevarustus-kanalisatsioon – soe vesi saadakse soojasõlmest soojusvaheti abil, korteril on eraldi külma- ja soojavee kaugloetavad mõõtjad.
Elekter – kaugloetavad 2-tariifsed elektriarvestid peakilbiruumis.
Side-televisioon – sideteenuse ettevõttega liitumise valmidus.
Tulekahjusignalisatsioon – paigaldatud lokaalne suitsuandur, teostatud kaabeldustööd tagavad turvafirmaga liitumise valmiduse.
Valvesignalisatsioon – teostatud kaabeldustööd tagavad turvafirmaga liitumise valmiduse.
Ehitise konstruktsioon: vundament – raudbetoon, välisseinad – soojustatud raudbetoon seinapaneel, korterite vahelised seinad – monteeritav raudbetoon või betoonkivi, korteri sisesed – kipsplaat metallkarkassil mineraalvilla täitega, vahelaed – raudbetoonpaneel, aknad, rõduuksed – toonvärvi plastikraamis aknad, 3-kordne klaaspakett, põrandad – heliisoleeritud raudbetoonpaneel, uksed – hoone välisuks: karastatud klaaspaketiga metallraamis uks, korteri välisuks on spoonitud puituks, katus – SBS rullmaterjalist kattega soojustatud lamekatus.
Korterelamul on energiamärgis klass „B“, mis tagab madalad talvised ekspluatatsioonikulud.
Lift.

ÜMBRUS
Pirita-Kose vaiksed tupiktänavad, matkarajad ja kergliiklusteed on rõõmuks kõikidele, kes armastavad liikuda.
Lähedal on absoluutselt kõik eluks vajalik - koolid, lasteaiad, kauplused, ühistranspordipeatused, terviseraja

Object link

Contact

Jelena Morozova
Jelena Morozova The user has been identified
Kinnisvara spetsialist Jelena Morozova
Contact
Jelena Morozova
Jelena Morozova The user has been identified
Kinnisvara spetsialist Jelena Morozova
134 800 € 3 976 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3851587
Rooms 1
Bedrooms 1
total area 33.9 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 2021
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78403:308:0270
Energy mark B
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited