apartment for sale, 3 rooms - Loode tn 4, Kunda linn, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

Müüa 3-toaline korter

Apartment ownership

Kitchen: electric stove
Sanitary arrangements: water boiler
Additional information: sewerage, water, ventilation, urban water, roof asbestos cement roof
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: water body sea near

Müüa või vahetada kolmetoaline korter neljandal korrusel kahetoalise rõduga korteri vastu esimesel või teisel korrusel.

Korter on renoveerimise käigus ümberehitatud, köögist on tehtud nö kontoriruum ning ühest magamistoast tehtud köök.

Vahetatud on aknad, välisuks, elektrijuhtmestik, põrandakate, torustik.

Ülalpidamiskulud talvel ca 170€ ning suvel ca 80€.

Parkimine nii maja ees kui maja taga olevates parklates.

Trepikoja aknad on vahetatud ning uks hoitakse lukus, olemas fonolukk. Soojustatud maja otsaseinad.

Majas toimiv ühistu.

Poed, kool, lasteaed, raamatukogu, spordikeskus asuvad jalutuskäigu kaugusel. Väga hea bussiühendus Rakvere linnaga, Tallinnasse liigub buss üks kord päevas, hommikul ning õhtul pääseb tagasi Tallinnast Kunda.

Lisaküsimuste korral helista või kirjuta

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
18 100 € 375 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3596318
Rooms 3
Bedrooms 1
total area 48.3 m²
Floor/Number of floors 4/4
Built in year 1963
Condition sanitary renovation done
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 34501:005:0003
Part of register number 2784031
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited