commercial premises for sale, office, trade, warehouse, industry, purpose undefined, warehouse, industry, 1820 m² - Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Total area 1820 m², apartment ownership

Additional information: parking free parking, furnishing possibility, electricity, water, street entrance, trestle, separate entryway
Heating and ventilation: combined heating

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALD
Asukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee nurgal, Veneküla, Rae vald

Tallinna kesklinnast vaid 9 km – suurepärane ligipääs Betooni ja Suur-Sõjamäe tänava kaudu.
300 m kaugusel asub Tallinna ringtee (4-realine), mis tagab kiire ühenduse sadamate, lennujaama ja kõigi põhimaanteedega.

ASUKOHA EELISED
- Arenev ja atraktiivne tootmis- ja logistika piirkond.
- Naabruses kaasaegsed Veldi tee stock-office ja tootmishooned.
- Rail Balticu trass hakkab kulgema R1 Stocki lähedalt, lisades tulevikus piirkonnale veelgi logistilist väärtust.
- Plaanis on bussiliini nr 160 pikendamine kuni R1 Stockini – bussipeatus krundi Linnaaru tee poolsel küljel.

HOONE ISELOOMUSTUS
- Kogu hoone brutopind: 10 000 m²
- Hoone kõrgus fermini: 8 m
- Korruselisus: 1
- Hoone ümber on kavandatud 83 parkimiskohta. Iga boxi juurde on ette nähtud 2–5 parkimiskohta, sõltuvalt pinna suurusest.

RUUMILAHENDUS JA VÕIMALUSED
- Hoone äripindade kogupind on 9 800 m², mis on jaotatud 17 erineva suurusega üksuseks alates 450 m² kuni 10 000 m².

Kõikidel pindadel on tõsteuks maapinna tasapinnalt, mis võimaldab mugavat laadimist ja kaubavedu.
Vajadusel on võimalik rajada hoone tagaküljele estakaadid poolhaagiste teenindamiseks.

Ettevõtetel on võimalus ühendada mitmeid üksusi, et moodustada suurem lao- või tootmispind vastavalt oma vajadustele.
Ruumilahendused on paindlikud, võimaldades määrata lao-, tootmis- ja büroopinna osakaalu vastavalt ettevõtte spetsiifikale.

TEHNILISED ANDMED
Energiaklass: A
Küte: gaas + päikesepaneelid
Elektrivõimsus: 32 A iga boksi kohta (vajadusel võimalik suurendada)

HIND
Alates 1100–1190 €/m² (lõplik hind sõltub soovitud tehnilisest lahendusest, kohandustest ja ruumi suurusest).

Object link

Contact

Restate Property Advisors OÜ
View company's profile
Contact
1 983 800 € 1 090 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3845208
total area 1820 m²
Floor/Number of floors 1/1
Built in year 2026
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Ground area 23099 m²
Cadastre no. 65301:001:3760
Part of register number 8669802
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited