row house box for sale, 3 bedrooms - Pirnipuu pst 190, Maardu, Harjumaa

A energiamärgisega ridaelamuboks, viimane boks.

Apartment ownership, stone house, total area 101.1 m²

Kitchen: kitchen 8.2 m²
Sanitary arrangements: shower, water boiler, sauna, urban water, sewerage
Additional information: new sewerage system, balcony 5.9 m², open kitchen, box-room, new electric wiring, ventilation, parquet, 3*380V, electricity, public transport, closed courtyard, on multiple floors, separate entryway, separate rooms, packet windows, parking free parking, terrace, roof tar paper roof
Heating and ventilation: heated floors, Air-water heat pump
Communications and security: Internet, cable TV, neighbourhood watch, steel door, fenced with garden
Neighbourhood: near forest

Müüa uued ridaelamuboksid Pirnpuu puiesteel.

Boks on sissekolimiseks valmis. Olemas kasutusluba.
Müügihind sisaldab kogu siseviimistlust (põrandal parkett, spoonitud siseuksed, saun valmis kujul, kamina valmidus, plaaditud san ruumid jne.), haljastatud krunti ja piirdeaeda. Kamina võimalus.
akendel on 3x klaaspakett, elekter 3x20A. Küttesüsteem töötab õhk-vesi soojuspumba baasil (Samsung) – vesipõrandaküte kahel korrusel. Majaesisele sissesõiduteele on paigaldatud tänavakivi. Samuti on hinnas kinnistut piirav puit ning võrkaed. Majja on paigaldatud ka soojus tagastusega sundventilatsioon.
Kiviseinad krohvitud ja värvitud, kips paigaldatud, elektrijuhtmestik veetud, haljastus tehtud, fassaaditööd lõpetatud.

Müügi- ja asjaõiguslepingu ning riigilõivu kulud tasub ostja.

Piirkonnas tagatud hea infrastruktuur. Lähedal lasteaiad, koolid, kauplused ja lastemänguplatsid. Hea ühistranspordi võimalus, bussipeatus 1000 meetri kaugusel kinnistust. Hea juurdepääsu tee tänavavalgustusega. Ideaalne ja rahulik keskkond elamiseks.

Object link

Contact

Contact
294 000 € 2 908 €/m²
Sharehouse sale
Sharehouse sale www.kv.ee/en/3808228
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 101.1 m²
Number of floors 2
Built in year 2023
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Ground area 1006 m²
Energy mark A
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited