house for sale, 3 bedrooms - Tamme pst 58a, Tammelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Armas väike maja Tammelinnas ootab uut hingamist

Private property, stone house, house area 179.9 m², total area 186.6 m²

Kitchen: electric stove, kitchen 9.8 m², kitchen furniture
Sanitary arrangements: sauna, shower, sewerage, urban water
Heating and ventilation: gas heating, heated floors
Communications and security: Internet, fenced with garden, neighbourhood watch
Additional information: public transport, garage, packet windows, dressing room, electricity, wall cupboard, box-room, other wall
Neighbourhood: location in the center location, surrounding buildings private houses, neighbours around neighbours, roads in good condition roads

Müüa suurepärase asukohaga elamu Tartu hinnatud Tammelinna piirkonnas. Tegemist on rahulikus ja rohelises elukeskkonnas paikneva majaga, mis sobib ideaalselt nii perele kui ka inimesele, kes hindab oma aeda ja privaatsust linnas.

Ühekorruseline kivimaja on ehitatud 1978. aastal ning vajab kaasajastamist, kuid pakub väga head potentsiaali kujundada kodu täpselt oma soovide järgi. Olemas on renoveerimisprojekt, mis keskendub energiatõhususe parandamisele.

Elamu üldpind on 186,6 m², millest elamispinda on 109,2 m². Majas on 4 tuba, köök ning mitmed abiruumid. Akendega keldrikorrus pakub lisavõimalusi panipaiga, tööruumi või hobiruumi loomiseks. Samuti on võimalik rajada garaaž.

Krunt on aiaga piiratud, päikeseline ja privaatne – ideaalne koht suviseks ajaveetmiseks, laste mänguks või aiapidamiseks.
Asukoht on üks Tammelinna tugevamaid külgi: läheduses on koolid, lasteaiad, ühistransport, kauplused ning kesklinn jääb vaid lühikese sõidu kaugusele.

Kui otsid kodu heas piirkonnas, millele anda uus elu ja väärtus, siis see maja on kindlasti vaatamist väärt.

Contact
316 500 € 1 696 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3850490
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 186.6 m²
Number of floors 1
Built in year 1978
Condition sanitary renovation done
Readiness ready
ownership form private property
Cadastre no. 79504:020:0015
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited