plot for sale - Kasti keskus 12, Kasti, Märjamaa vald, Raplamaa

Ehitusõigusega kinnistu !

Plot area 9118

Müüa suur maatükk Kasti külas!

Müüa avar kinnistu aadressil Kasti keskus 12, pindalaga 9118 m². Kinnistu asub Kasti küla servas, pakkudes rahulikku elukeskkonda ja avaraid võimalusi.

Katastriüksuse registriosa nr: 12967650
Katastritunnus: 50301:001:0159
Sihtotstarve: Maatulundusmaa 100%
Maatüki puhul on olemas korraldus kinnistu jagamiseks kaheks eraldi seisvaks kinnistuks, seega on võimalus osta maatüki osana.

Video https://youtu.be/rItqRxFpZ78

Pakume soodsat müügihinda ja oleme aruteluks avatud.
Täiendava info ja hinna täpsustamiseks palun võtke ühendust e-maili teel või helistage lisainfo saamiseks +*** *** ****

Ärge jätke kasutamata võimalust soetada suurepärane maatükk!

Object link

Contact

Ober-Haus Real Estate Advisors AS
Ober-Haus Real Estate Advisors AS
View company's profile
Contact
30 000 € 3.29 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3846088
Ground area 9118 m²
Cadastre no. 50301:001:0159
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited