house for sale, 4 bedrooms - Loomuse tn 13, Kakumäe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Virtual tour
This ad has a virtual tour

Müüa superhea asukohaga kivimaja garaaziga

Private property, stone house, house area 204.4 m², total area 223.3 m²

Kitchen: gas stove, kitchen 20.4 m², refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath, shower, separate toilet room and bathroom, washing machine, sewerage, urban water
Heating and ventilation: gas heating, conditioner
Communications and security: Internet, security system, steel door, neighbourhood watch, video cameras
Additional information: furnishing possibility, dressing room, terrace, TV-set, wall cupboard, electricity, parking free parking, garage, parquet, packet windows, furniture, roof tiled roof
Neighbourhood: Tallinna laht sea , neighbours around neighbours, roads in good condition roads, location in suburb location, surrounding buildings private houses

MÜÜA SUPERHEA ASUKOHAGA TALLINNAS, KÕRGELT HINNATUD KAKUMÄE ELURAJOONIS (HAVEN KAKUMÄE) HAABERSTIS ESINDUSLIK JA OMAPÄRANE 2-KORRUSELINE JA 6-TOALINE MAJA! KASUTUSLUBA OLEMAS! SINU TULEVANE, MUGAVA PLANEERINGUGA PEREKODU PRIVAATSES PIIRKONNAS OOTAB SIND!

VAATA KA VIDEOTUURI KUULUTUSE PILTIDE ALL!

MAJA
Haabersti südames, eramajade piirkonnas ja ainult 950 m kaugusel Haven Kakumäe sadamast asuv esinduslik maja oli ehitatud 2010. aastal. Korruste vahelised laed on betoonist ja siseseinad kivist. Maja ehitamisel kasutati ainult kvaliteetseid materjale. Põrandad on kaetud naturaalse parketiga. Kõik siseuksed ning trepp korruste vahel on tammepuidust. Maja kütteks on gaasiküte. Esimesel korrusel on põrandaküte, teisel korrusel paigaldatud radiaatorid, toas on võimalik eraldi toasooja reguleerida.
Köögis olemas kogu vajaminev tehnika - nõudepesumasin, pliit, ahi, kubu, külmkapp. Esikus/eesruumis on mahukas garderoobikapp.

Maja on väga heas seisukorras. Paigaldatud on puitalumiinium aknad. Kivikatus. Olemas turvakaamerad ja signalisatsioon.

Mahukas garaaž 2-auto ja muude esemete hoiustamiseks.

Planeering on järgmine:

ESIMENE KORRUS - väike esik, kust on sissepääsud maija ja garaaži, suur eesruum, elutuba 29,7m², köök 20,4m², pääsuga terrassile, tualett ning külalistetuba koos dušširuumiga. Külaliste tuba majaplaanil on saun elektri kerisega, seda saab kergelt taastada.
Garaaž on tõstuksega kahele autole.

TEINE KORRUS - 3 magamistuba, ühest pääseb garderoobituppa, kabinet, trepihall ning vannituba koos tualetiga.

KOMMUNIKATSIOONID
Kommunikatsioonid on tsentraalsed. 200 liitrine elektriboiler. Turvalisuse eest vastutab valvesignalisatsiooni süsteem koos kaameratega.

HOOV
Asukoha eeliseks on privaatsus, 1200m² suurust krunti piirab aed. Hoovis kasvavad kased aga ka viljapuud. Olemas kastmiskraan. Tänavapoolne sissepääsu osa on kaetud tänavakividega 4 parkimiskohta autodele) ning ülejäänud hoovi katab muruplats. Maja taga päikesepoolne terass.

ASUKOHT
Hoone asub rahulikul tänaval veidi eemal suurest teest. Tuntud ajalooga Haven Kakumäe Sadam ja promenaad on vaid 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel mere äärest. Kakumäe Rand asub 2 km kaugusel. Vaiksed põiktänavad muudavad selle ideaalseks elukeskkonnaks lastega peredele. Ümbruses ainult eramajad. Rocca al Mare Keskus on vaid 4 km kaugusel, mis teeb kogu elukeskkonna väga mugavaks. Kool ja lasteaed on 4 km raadiuses, samuti on jalutuskäigu kaugusel bussipeatused mitmes suunas. Kesklinnani sõita vaid 10-15 minutit. Hea ühendus linnaga, teed heas korras.

HELISTAGE KOHE VÕI UURIGE LISA JA LÄHME TEIE UUT KODU VAATAMA!

Object link

Contact

City Property
City Property
View company's profile
Contact
649 000 € 2 906 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3729830
Rooms 6
Bedrooms 4
total area 223.3 m²
Number of floors 2
Built in year 2010
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1200 m²
Cadastre no. 78406:611:9040
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited