apartment for sale, 2 rooms - Niidu tn 1c-4, Rääma, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Heating and ventilation: central heating, heated floors
Additional information: furnishing possibility, terrace, high ceilings, box-room, parking free parking, lift, parquet, packet windows, furniture
Communications and security: steel door, frontdoor locked, neighbourhood watch, video cameras

Müüa sisustatud 2-toaline korter Niidupargi elamurajoonis uues kortermajas. Hoone sai valmis 2023 aasta oktoobris.

Kortermaja on energiasäästlik (energiaklass A). Katusel päikesepaneelid, majas lift, korterites vesipõrandaküte ja soojustagastusega ventilatsioon. Valgusküllasust lisavad maast laeni ulatuvad aknad.

Maja ees on tõkkepuuga parkla. Maja taga on mänguväljak. Fonolukul on videovalve ja maja igas nurgas on kaamerad, mille kaudu saab jälgida õues toimuvaga fonoluku ekraanil või oma telefonist. Maja ees on ka varikatusega jalgrattaparkla.

Lisaks korterile kuulub 2,4 m2 panipaik ja isiklik parkimiskoht.

Rohkem infot Niidupargi elurajooni kohta leiate kodulehelt http://www.niidupargi.ee

Owner
127 000 € 3 199 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879197
Rooms 2
total area 39.7 m²
Floor/Number of floors 1/5
Built in year 2023
Condition Good condition
Cadastre no. 62517:064:0062
Part of register number 23787450
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited