apartment for sale, 3 rooms - Vasara tn 3, Keila, Harjumaa

Suur perekorter keila linnas! parim asukoht!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, bath, separate toilet room and bathroom, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony , box-room, parquet, basement, dressing room, packet windows, roof tar paper roof
Communications and security: neighbourhood watch, frontdoor locked

Müüa sanitaarremonti vajav 3-toaline korter Keilas, Vasara tn.3.
Korter asub 3-korruselise maja 1. korrusel.
Korteri koosseisu kuulub esik, suur elutuba, eraldi köök, lisaks 2 eraldi tuba, eraldi WC ja vannituba.
Korter on läbi maja planeeringuga, tänu millele on korteris palju avarust ja valgust.
Vaade elutoa aknast ja ühest magamistoast on sisehoovi poole, üks tubadest ja köök + rõdu on vaatega õhtupäikese poole.

Korter vajab kaasajastamist, kaasa arvatud köök ning wc ja vannituba.
Aknad on vahetatud. Küttesüsteem on vahetamata.
Elektrijuhtmestik on vana.
Tubade seinad on enamasti värvitud, osaliselt seintel tapeet.
Põrandatel laminaatparkett, vannitoa põrandal ja seintel keraamiline plaat.
Vannitoas on vann, vannitoa laes ja esiku lae servades on puuduliku ventilatsiooni tõttu niiskuskahjustusi.

Köögis on lihtne köögimööbel, elektripliit.
Korteris on lisaboonuseks kas väikest panipaika: üks esikus garderoobina kasutusel ja teine lisaruum köögist.
Korter müüakse ilma mööblita.

Korteril juurde kuulub vaba kasutuskorra alusel jagatud keldriboks.
Parkimine maja ees vabadel kohtadel.

Majas tegutseb aktiivne korteriühistu.
Vahetatud on torustik ja soojustatud katus. Välisuks lukus, paigaldatud kaasaegne fonolukusüsteem.
Maja trepikojad on suured ja värskelt värvitud.
Trepikojast on väljapääsud nii maja ette kui maja taha.

Kommunaalid:
talvel ca 150€€, suvel ca 250€.

Maja asub logistiliselt väga heas kohas.
Maja lähedal asub Selver, ca 400 m Rimi.
Lähim lasteaed Vikerkaar 300 m kaugusel. Koolini 500 m.
Keila uus Keskus koos peatselt avatava Apollo Kinoga jääb vaid ca 400m kaugusele.

Mugav rongiühendus Tallinna linnaga.
Lähim bussipeatus 400 m. Hea ühendus Tallinnaga, Laulasmaa, Paldiski, Padise ja Nõvaga.

Lisaväärtust lisab majatagune suur sisehoov; suur roheala, kus lastel on turvaline mängida,joosta, jalgrattaga sõita.
Palliplats.

Keila on roheline linn: imeilus park, kergliiklusteed, Keila jõgi.

Ära kaua mõtle, sest see pakkumine turule kauaks ei jää.
Helista ja tule vaatama!
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

1Partner Kinnisvara
1Partner Kinnisvara
View company's profile
Contact
120 000 € 1 681 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3850296
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 71.4 m²
Floor/Number of floors 1/3
Built in year 1985
Condition needs renovating
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 29601:004:0090
Energy mark D
Utilities summer/winter 150 € / 250 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited