row house box for sale, 3 bedrooms - Käokeele tee, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Müüa ridaelamuboks!

Apartment ownership, house area 155 m², total area 155 m²

Sanitary arrangements: bath, sauna, separate toilet room and bathroom, washing machine
Additional information: packet windows, furnishing possibility, dressing room, electricity, terrace, wall cupboard, box-room, parking free parking, garage, parquet
Neighbourhood: near forest, water body meri 300 m

Müüa ridaelamuboks!

Ümbruskonna hoonestus koosneb peamiselt rida- ja eramajadest. Mõnesaja meetri kaugusel on Pirita rand.
Ridaelamud asuvad Pirita eliitrajooni rohelisuses ning on magistraalide mürast kaugel.

Esimesel korrusel asub avatud köök, avar elutuba kaminaga, pesuhoole, mahukas garderoob, WC, garaaž (garaažis elektriauto laadimisvõimalus).

Elutoast ja köögist saab astuda hommikukohvi nautima terrassile või õuealale.
Ridaelamu juurde kuulub hubane välisterass grilliga, roheline aiaala on eraldatud aiaga.

Teisel korrusel kolm tuba: 2 magamistuba ja üks kabinet/magamistuba.
II korrusel asub ka saun,vannituba suure vanniga, dušinurga ja WC-ga.

Auto parkimisvõimalus on nii ridaelamu garaažis, kui ka aiaga piiratud kinnises hoovis.

Soojusvarustuse allikaks on gaasikatel, vesipõrandakütte baasil. Ruumide kütmine käib läbi vesipõrandakütte, saunas on elektrikeris.
Põrandaküte ruumidekohane reguleerimine toimub spetsiaalse automaatikasüsteemi kaudu.

Elamus on seinad ja laed värskelt ülevärvitud.

Majas on eraldi asuv tehniline ruum - gaasikatlaruum-panipaik.

Tule oma uut kodu vaatama!

Object link

Contact

OPTIMA REAL ESTATE
View company's profile
Contact
440 000 € 2 839 €/m²
Sharehouse sale
Sharehouse sale www.kv.ee/en/3651315
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 155 m²
Number of floors 2
Built in year 2002
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78402:203:8831
Part of register number 5669501
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited