apartment for sale, 2 rooms - Kivi 6, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Retrohõnguline suur kahetoaline korter paldiskis!

Apartment ownership, panel house

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath, separate toilet room and bathroom
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, steel door, frontdoor locked
Additional information: parking free parking, parquet, packet windows, furniture, separate rooms, box-room
Neighbourhood: roads paved roads, neighbours next to neighbours, water body sea near, surrounding buildings apartment buildings

Müüa retrohõnguline suur kahetoaline rõduga korter Paldiskis. Aknad on vahetatud. Korteri planeeringus paiknevad ruumid mugavalt eraldi. Korteri koosseisu kuuluvad: suur esik, köök, elutuba, magamistuba, tualettruum ja vannituba. Pääs rõdule köögist, kus võimalik nautida imelist merevaadet. Akendest avaneb vaade nii maja ette kui maja taha. Korter vajab remonti, kuid just see annab suurepärase võimaluse luua kodu täpselt oma maitsele ja soovidele. Korteri kasutuses on keldriboks. Korteris olev mööbel sisaldub müügihinnas. Toimiv KÜ. Otsaseinad soojustatud, trepikojad remonditud.
Koolid ja lasteaiad jäävad ligikaudu 300 m kaugusele. Paldiskis on olemas ujula, jõusaal, perearstikeskus ning raamatukogu. Toidupood asub 100 m kaugusel. Raudteejaama on 200 m, bussipeatus 200 m kaugusel.
Paldiski linn asub Tallinnast 40 minutilise autosõidu kaugusel. Keilast 22 km kaugusel. Ühistranspordiühendus väga hea. Paldiskist on Keilasse ja ka Tallinnasse mugav liikuda bussi ja rongiga
Helista kindlasti ja broneerime aja korteriga tutvumiseks.

Contact
55 000 € 1 011 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3483785
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 54.4 m²
Floor/Number of floors 4/5
Built in year 1961
Condition satisfactory
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 58001:002:0048
Part of register number 116016460
Utilities summer/winter 70 € / 180 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited