house for sale - Lembitu tn 2, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Koduks loodud, südamega täidetav!

Private property, total area 184 m²

Kitchen: stove heated with firewood
Sanitary arrangements: water boiler, sewerage, local water
Heating and ventilation: solid fuel, electric heating, stove heating
Additional information: well, parking free parking, garage, water, ventilation, basement, roof asbestos cement roof

Müüa renoveerimist vajav üksikelamu täiskeldri ja garaažiga – ideaalne võimalus kujundada oma unistuste kodu!
Kui otsid kodu, mida saab renoveerida vastavalt oma soovidele ja vajadustele, siis see pakkumine on just Sulle! Müüki on tulnud üksikelamu rahulikus ja roheluses asuvas piirkonnas. Hoone vajab lõpetamist, kuid suur osa eeltööst on juba tehtud – suurepärane võimalus teadliku ostja jaoks.

KINNISTU JA HOONE INFO:
Kinnistu suurus: piisav, et nautida oma aeda ja kasvatada ise toitu – olemas aiamaa ja kasvuhoone

Salvkaev – oma veega varustamine, võimalik ka tsentraalse ühendus. Kanalisatsioon on tsentraalne.

Täiskelder – lisavõimalused panipaikadeks, tööruumiks või sauna rajamiseks

Garaaž – mugav autohoiustamiseks või tööriistade paigutamiseks

Ehitusalune pind: 119

TEHTUD TÖÖD JA ÜLDINE SEISUKORD:
Alustatud põhjalikumat renoveerimistööd

Seinad on osades ruumides kaetud OSB-plaatidega – loob hea aluse edasiseks viimistluseks

Aknad on vahetatud – 2x klaasipaketiga plastikraamidel aknad.

Soojustuses kasutatud looduslikku linaluud – tervislik ja keskkonnasõbralik valik

Paigaldatud elektripõrandaküte mitmes tsoonis – mugav küttelahendus.

TEHNILINE INFO:
Elektriliitumine 3x25A – piisav ka tänapäevaste kodumasinate ja küttelahenduste jaoks

Küttesüsteem tervikuna hetkel ei ole kasutatav – võimalus luua uus süsteem vastavalt oma soovile (nt õhk-vesi, maasoojus vms). Olemas lokaalse keskkütte katel, mida hetkel ei saa kasutada.

Pesemisruum puudub, kuid olemas WC – annab paindlikkuse uue pesuruumi planeerimiseks.

MUU OLULINE:
Kinnistul paikneb kasvuhoone – sobib nii harrastusaednikule kui ka kogenumale

Aiamaa – ideaalne oma toidu kasvatamiseks või lihtsalt ajaveetmiseks

Vaikne ja looduslähedane asukoht, samas hea ühendus suuremate keskustega ja ka teeninduspunktid ei asu kaugel.

See kinnistu sobib ideaalselt inimesele või perele, kes otsib rahulikku elukeskkonda ja soovib kodu kujundada täpselt oma käe järgi. Olemas on tugev baas, millele rajada energiatõhus ja omanäoline kodu.

Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!

Sinu maakler Helerin
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
60 000 € 326 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3764951
Rooms 5
total area 184 m²
Number of floors 2
Built in year 1979
ownership form private property
Ground area 735 m²
Cadastre no. 61701:002:1690
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited