apartment for sale, 2 rooms - F. R. Kreutzwaldi tn 110-2, Võru, Võrumaa

Pool maja, suur terrass, aiamaa ja saun

Apartment ownership, wooden house

Kitchen: stove heated with firewood, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, washing machine
Heating and ventilation: stove heating
Additional information: closed balcony, furniture, parking free parking
Neighbourhood: surrounding buildings private houses, location in suburb location, roads in good condition roads, neighbours around neighbours

Müüa renoveerimist vajav 2-toaline korter Võru linnas. Tegemist on praktiliselt poole majaga, oma suure terrassi, aiamaa ja saunamajaga.

ASUKOHT
Korter asub Võru kesklinnast 1km kaugusel, Soo peal. Maja asub suurel kinnistul, kus omaniku kasutada ka oma kuur, saunamaja ja ohtralt aiamaad. Läheduses on nii Maksimarketi toidukauplus, turuplats, koolid ja lasteaiad. Kohe maja eest liigub linnaliini buss.

KORTER
Korter vajab renoveerimist. Aknad on vahetamata. Köögis on olemas köögimööbel. Pesumasin asub köögis ja elektripliit asub terrassil. Köögis on olemas ka puupliit. Korterit hoiab soojana ahjuküte ja õhksoojuspump. Soovi korral on võimalik liituda ka linna keskkütte süsteemiga, trassid lähevad tänavalt. Korteris on vesi sees, olemas ka veega WC, soe vesi tuleb boilerist. Planeering on läbi maja, kus magamistoa aken jääb tänava poole ja terrass ja köök hoovi poole.

KOMMUNAALKULUD
Kommunaalkulud on olematud, sõltuvad iga elaniku enda elektri ja vee tarbimisest. Muid kulusid pole.

Contact
25 000 € 417 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3660454
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 60 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 1949
Condition needs renovating
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 91901:012:0720
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited