other for sale - Hanila, Lääneranna vald, Pärnumaa

Müüa ajalooline hoone virtsu lähistel!

Private property, stone house, house area 193.8 m², total area 193.8 m²

Kitchen: stove heated with firewood
Heating and ventilation: solid fuel, stove heating
Additional information: well, electricity, other wall, roof profiled roof
Neighbourhood: neighbours next to neighbours, location outside settlement location, near forest, roads in good condition roads

Müüa omanäoline ajalooline hoone Lääneranna vallas, Hanila külas, Tallinn-Risti-Virtsu maantee ääres. Aastal 1896 ehitatud kivimaja on varasemalt olnud nii Virtsu kooli kui Hanila (August Tampärgi nimelise) muuseumi kasutuses.

Peamised andmed:
• Suletud netopind: 193,8 m² + väljaehitatud pööning
• Krundi suurus: 1847 m²
• Küte: Ahiküte
• Elekter olemas
• Vesi: Salvkaev
• Seisukord: Keskmine

Sobib ideaalselt elamuks, suvekoduks või kultuurilooliseks ettevõtmiseks. Hea ligipääs, rahulik looduskaunis asukoht, palju potentsiaali ajaloolise väärtuse säilitamiseks ja arendamiseks.

Võta kindlasti ühendust ja tule vaatama!

MÜÜES JA OSTES MEIE KAUDU, TOETAD EESTI VÄHILIITU.
IGA MÜÜGITEHINGUGA TEEME ANNETUSE EESTI VÄHILIIDULE.

Contact
59 000 € 304 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3746484
Rooms 5
total area 193.8 m²
Number of floors 1
Built in year 1896
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1847 m²
Cadastre no. 43001:001:1269
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited