garage for sale - Staadioni tn 1/7, Järvakandi, Kehtna vald, Raplamaa

Nullist uuesti ehitatud garaažiboks Järvakandis!

Private property, wooden house, total area 16 m²

Additional information: wall wooden wall, roof profiled roof

Müüa nullist uuesti üles ehitatud garaažiboks Järvakandi keskuses - valatud betoonpõrand, paigaldatud plekk-katus, ehitatud uued seinad, kaetud OSB-plaadiga, paigaldatud uus garaažiuks, lahendatud vihmavee äravool ja sissesõidu kaldtee. Boksi tagaseinas ventilatsiooniava õhuvahetuse tagamiseks. Elektrivalmidus olemas, vaja vaid elektrileping sõlmida. Paikneb täiesti enda 35 m2 suurusel kinnistul.

Ideaalne asjade ladustamiseks või auto hoidmiseks. Kohe vaba ja valmis kasutamiseks!

Tutvumiseks helista ja saame sobiva aja leppida!

Object link

Contact

Ruutmeetrid kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
6 100 € 381 €/m²
Garage sale
Garage sale www.kv.ee/en/3820881
Rooms 1
total area 16 m²
Floor/Number of floors 1/1
Built in year 1973
Condition all brand-new
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 35 m²
Cadastre no. 26001:001:0016
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited