garage for sale - akadeemia tee 28a, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Total area 18 m²

Müüa maaalune autogaraaz Akadeemia tee 28a.

Garaazis toimiv ühistu. Aastatasu vaid 90 eurot koos elektriga. Elekter olemas.Puhas, kuiv.

Kinnistu KÜ 78405:501:2460. Kokku ühistus 21 boks. Võlgnevusi ei ole. Kaks komplekti võtmed.

Object link

Contact

EST Property
View company's profile
Contact
15 900 € 883 €/m²
Garage sale
Garage sale www.kv.ee/en/3273554
total area 18 m²
Cadastre no. 78405:501:2460
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited