apartment for sale, 2 rooms - Toome pst 20, Ahtme, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Virtual tour
This ad has a virtual tour

2 korrus • maja keskel

Apartment ownership

Kitchen: gas stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath
Heating and ventilation: central heating
Additional information: furnishing possibility

Müüa ilus 2 toaline korter, mis asub Toome pst 20. Korter asub maja keskel 5 korruselise maja 2 korrusel. Planeering kahele poole. Peaaegu kõik, mis piltidel näha, jääb korterisse. Köök on varustatud kõige vajalikuga. Igas korruses on ainult 3 korterit ja seal on koht riiete kuivatamiseks. Korter on juba vaba ja ootab uut omanikku.

Majas on korteriühistu. Maja ja ümbrus on korras. Otsaseinad on soojustatud. Parkimiskohad maja lähedal.

Lisainfo telefoni teel või SMS/Viber/Whatsapp/Telegram

Tallinn Real Estate pakub maakleriteenuseid kinnisvara müügiks, vahetamiseks ja üürimiseks. Pakume kvaliteetset reklaami ja kiireid tulemusi. Kõik pakkumised on teretulnud

Object link

Contact

Tallinn Real Estate OÜ
Tallinn Real Estate OÜ
View company's profile
Contact
23 000 € 475 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3853771
Rooms 2
total area 48.4 m²
Floor/Number of floors 2/5
Built in year 1979
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 32205:001:0077
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited