cottage for sale, 2 bedrooms - Kannikese, Vansi, Saue vald, Harjumaa

Private property, wooden house, house area 52 m², total area 541 m²

Kitchen: stove heated with firewood, kitchen 6 m²
Heating and ventilation: stove heating
Additional information: parking free parking, packet windows, electricity, basement, deep well, public transport, other wall, roof profiled roof
Sanitary arrangements: local water
Communications and security: neighbourhood watch, fenced with garden
Neighbourhood: Rummu lake , near forest, neighbours around neighbours, surrounding buildings private houses, roads in good condition roads

Müüa hubane suvila kaunis ja rahulikus kohas metsa ning Rummu järv lähedal!

Krundi suurus on 541 m². Krunt on täielikult hooldatud ja heas korras – territoorium on puhas, ilma prügi, vanade ehitiste ja liigse kolata. Sobib suurepäraselt nii perepuhkuseks, aiandusega tegelemiseks kui ka hooajaliseks elamiseks.

Krundil asub 52 m² suurune maja. Maja on heas seisukorras ja kasutusvalmis kohe pärast ostu – võimalik sisse kolida ja kasutada ilma kiireloomuliste lisainvesteeringute või remondita. Hubane maja sobib hästi mugavaks puhkuseks soojal aastaajal ning nädalavahetuste veetmiseks looduses.

Kommunikatsioonid:
— elekter 25 A
— vesi oma puurkaevust

Asukoht on väga mugav:
läheduses asuvad poed ning järv ujumiseks ja puhkamiseks. Vahetus läheduses on mets – ideaalne koht jalutuskäikudeks, seente korjamiseks ning värske õhu ja looduse nautimiseks.

Vaikne ja roheline piirkond, hea ligipääs ning meeldiv ümbrus teevad sellest suurepärase võimaluse nii isiklikuks kasutamiseks kui ka väärtuslikuks kinnisvarainvesteeringuks.

Owner
47 000 € 86.9 €/m²
Summerhouse sale
Summerhouse sale www.kv.ee/en/3877821
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 541 m²
Floor/Number of floors 1/1
Condition needs renovating
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 541 m²
Energy mark Missing
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited