apartment for sale, 3 rooms - Oja tee 11, Rahinge, Tartu, Tartumaa

Eraldi sissepääsu ja terrassiga korter

Apartment ownership, wooden house

Kitchen: induction stove, refridgerator
Sanitary arrangements: bath, new sewerage system
Additional information: kitchen, furnishing possibility, electricity, urban water, farm building, public transport, new electric wiring, separate entryway, separate rooms, wall cupboard, box-room, terrace, ventilation, dressing room, parquet, furniture, parking free parking, near forest, roof profiled roof
Heating and ventilation: geothermic heating
Neighbourhood: water body lake near

Müüa hubane ja kaasaegne 3-toaline korter eraldi sissepääsu ja terrassiga Rahinge külas, Oja tee 11.

KORTER
See esimesel korrusel paiknev korter loob tunde nagu justkui elaksid oma majas. Korterisse saab siseneda eraldi sissepääsu kaudu, mis lisab mugavust ja privaatsust. Eluruumide südameks on avar elutuba.
Köögis on olemas kaasaegne köögimööbel kaasaarvatud induktsioonpliit, külmkapp ja õhupuhasti– ideaalne igapäevaseks toimetamiseks.

Korteris on kaks eraldi magamistuba, ühes neist ka praktiline garderoob. Vannituba on viimistletud keraamiliste plaatidega ja on üsna ruumikas. Kogu korteri siseviimistlus on ajatu ja soe ning seda toetavad puidust raamidel aknad,mis toovad ruumidesse loomulikku valgust ja hubasust.
Kokkuleppeliselt jääb osa mööblist korterisse.

KOMMUNIKATSIOONID
Elamismugavust tõstab energiasäästlik maaküte, mis tagab madalad kõrvalkulud ja aastaringse ühtlase sisekliima. Köögis ja vannitoas on lisaks ka põrandaküte.

Korteri juurde kuuluv terrass pakub mõnusat ja privaatset võimalust nautida hommikukohvi.

LISAINFO
Lisaväärtust annavad eraldi hoones olev panipaik ning kindel parkimiskoht. Hoone on renoveeritud 2016. aastal ning korteris on uus elektrijuhtmestik ja torustik.

ASUKOHT
Rahinge küla pakub rahulikku ja looduslähedast elukeskkonda - olles samas ajal linnale piisavalt lähedal. Umes 200m kaugusel asub ka Rahinge järv.

Kui otsid kodu, mis ühendab privaatsuse, kvaliteedi ja kaasaegsed lahendused, siis see pakkumine on kindlasti väärt lähemalt tutvumist.

Lumen Kinnisvarabüroo - tahame, et inimesel oleks kinnisvara müües õigus läbipaistvale teenusele, kiirele teenindusele ja personaalsele lähenemisele tema kõige kallima vara müümisel.

Vaata ka meie teisi pakkumisi kodulehelt Lumen Kinnisvarabüroo

Kinnisvara müük ja klientide nõustamine on meie kirg!

Hoia meie tegemistel silma peal Lumen Kinnisvarabüroo Facebook lehel.

Object link

Contact

Jane Lillmann
Jane Lillmann The user has been identified
Lumen Kinnisvarabüroo OÜ
Contact
Jane Lillmann
Jane Lillmann The user has been identified
Lumen Kinnisvarabüroo OÜ
179 000 € 2 576 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3850605
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 69.5 m²
Floor/Number of floors 1/2
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79301:001:0122
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited