house for sale, 4 bedrooms - Õnne tee, Rae, Rae vald, Harjumaa

Suurepärase asukohaga hubane maja!

Private property, stone house, total area 189 m²

Kitchen: ceramic stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, water boiler, sauna, bath, urban water, washing machine, sewerage
Heating and ventilation: air to air heat pump, gas heating, fireplace, conditioner
Communications and security: Internet, phone, cable TV, fenced with garden
Additional information: parking free parking, garage, parquet, packet windows, furnishing possibility, dressing room, terrace, box-room, roof profiled roof

Müüa hubane ja ilus 5-toaline maja mugava planeeringuga.

MAJA JA KINNISTU

Majal on kasutusluba olemas. Maja on ümbritsetud aiaga, millel on puldiga avatav autovärav.
Maja ees on paigaldatud on tänavakivi ja õueala on haljastatud ning murukatte all.

PLANEERING

I korrusel on avar elutuba avatud köögiga, kust pääseb majatagusele päikeselisele terassile, kaks väiksemat tuba, vannituba/wc, elektrikerisega saun, esik, majapidamisruum ja garaaž.

II korrusel vannituba (dušinurk), wc, trepihall ja 2 suurt magamistuba (kaldlagedega).

KÜTTE JA TEHNOSÜSTEEMID

Maja kütmine: gaasiküte. Elutoas on kamin, mis lisab hubasust ja annab külmal sügis- või talveõhtul sooja. Olemas on ka õhksoojuspump jahutamiseks või soojendamiseks. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Maja on väga soe. Olemas on ühendus Citynet valguskaabliga.

ASUKOHT

Kinnistu asub tupiktänaval, kesklinnani (Viru väljak) 7 km, linna piirini (Peetri Selver) on 1,6 km, autoga linna sõiduks kulub ca 10-15 min. Ümbruses on väljaehitatud kergliiklusteede võrgustik.

Contact
489 000 € 2 587 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3781994
Rooms 5
Bedrooms 4
total area 189 m²
Number of floors 2
Built in year 2017
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1640 m²
Cadastre no. 65301:002:0507
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited