apartment for sale, 2 rooms - Rakvere tee 3, Kadrina, Kadrina vald, Lääne-Virumaa

Avatud planeeringuga korter Kadrinas!

Apartment ownership, panel house

Kitchen: ceramic stove, kitchen 5.5 m², open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating, heated floors
Additional information: balcony 2.2 m², parking free parking, closed balcony, parquet, packet windows, furniture, separate rooms, new electric wiring, box-room
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, neighbourhood watch
Neighbourhood: location in the center location, roads in satisfactory condition roads, neighbours at one side neighbours, Kadrina paisjärv lake 1.5 km, surrounding buildings apartment buildings

Müüa heas seisukorras möbleeritud ja kodutehnikaga avatud planeeringuga 2toaline korter Kadrina alevikus.
Korter planeeringutl sisehoovi poole, magamistubs isoleeritud, avatud köök-elutuba, lodza. Parendatud on ruumiplaneeringut osade vaheseinte eemaldamisega, uus elektrisüsteem, dushiruumis elektripõrandaküte. Väga hea juurdepääs liikumistakituse või -puudega isikutele kuna välistrepikojas rajatud kaldtee.
Ruumide siseviimistluse tase ja seisukord hea.
Korteri siseviimistlus: põrandakate - puitparkett, keraam.plaadid, seinad - tapeet, värv, keraam.plaat ja laed värvitud.

Digiandmeside lahendused Telia ja Elisa.
Kommunaalkulud suvekuudel ca 100 eur ja talvekuudel 175 eur, lisandub elekter ja andmeside.

Toimiv elamuhaldus ja aktiivne KÜ. Kredex kaasfinantseerimisel toetuel korterelamu täielik renoveerimine sh sokli ja fassaadi soojustamine, katuslae soojustamine, avatäidete vahetamine, üldelektri uuendamine, ventilatsioon, keldrilae soojustamine, lokaalne soojavee tootmine ja parkla laiendamine.

Korterelamu lähiümbruses mitmed haljasalad ja lastemänguväljakud. Kadrina alevikus asuvad spordikompleks -ujula (150m), rahvamaja rohkete huviringidega eri vanusegruppidele (500 m), raamatukogu (950 m), keskkool, mis kuulub järjepidevalt 60 Eesti parima keskkooli hulka (350 m), täielikult rekonstrueeritud lasteaed Sipsik (650), staadion, pallimängude väljak ja perearstikeskus.
Teenindusasutused: Kadrina alevikus on 3 toidupoodi: KONSUM koos ehituspoega, MEIE Toidukaubad ja Grossi Toidukaubad, tankla, kohvik, pangaautomaat, 4 pakiautomaati, apteek, perearstikeskus, rongi- ja bussipeatus.

Väga hea bussiühendus Rakvere-Tapa suunas ning hea rongiühendus Tallinn-Kadrina-Narva suunal.

Atraktiivne pakkumine nii üüriinvestorile, aktiivsele noorele kui seeniorile!

Object link

Contact

E.M.A. Varahaldus OÜ
View company's profile
Contact
45 000 € 1 023 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3851703
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 44 m²
Floor/Number of floors 1/5
Built in year 1983
Condition sanitary renovation done
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 27304:002:0410
Energy mark B
Utilities summer/winter 100 € / 150 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited