commercial premises for sale, warehouse, industry, 568.9 m² - Allikunurga, Türi-Alliku, Türi vald, Järvamaa

Hind langes, tule vaata üle!

Total area 568.9 m², private property, stone house

Heating and ventilation: electric heating
Additional information: 3*380V, deep well, electricity, parking free parking
Sanitary arrangements: local water
Communications and security: security system, security system
Neighbourhood: roads paved roads

Müüa heas korras ärihoone, mis sobib ideaalselt väiketootmiseks. Hoone ja siseruumid on heas korras ning võimaldavad kohest kasutust.

Põhikorrusel on üks avar tootmisruum (370,4 m²), kaks väiksemat tootmisruumi (48,9m² ja 53,3 m²), kontoriruum, puhkeruum, sanitaarruumid ja kolm väiksemat abiruumi ning varjualune. Lisaks on säilinud endise hoone kivikonstruktsioonil seinad ning asfaltbetoonkattega põrand, millele on võimalik olemasolevat hoonet laiendada või rajada uus hoone (ladu või tootmisruum).

Olemasolev hoone on rekonstrueeritud 2016.aastal, mille käigus soojustati ja viimistleti vundament, sokkel ja välisseinad, soojustati vahelaed, uuendati katuse konstruktsioonid ja uuendati katusekate, paigaldati pakettaknad, soojustati põrandakonstruktsioon ja valati uus põrand, mille käigus paigaldati ka vesipõrandakütte torustik, seega on valmidus olemas lokaalse katla paigaldamiseks. Samuti uuendati kõik tehnovõrgud, rajati kaasaegsed sanitaarruumid. Hoone ümbrus on kaetud kivisillutisega. Hoonesse on kolm eraldi sissepääsu, millest kaks sissepääsu võimaldavad tehnikaga sisenemist (väravad 3.70x3m).

Elekter 3x200A
Huvi korral võta ühendust, lepi ülevaatuse aeg kokku ja tule vaata oma silmaga üle.

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
265 000 € 466 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3766287
total area 568.9 m²
Condition Good condition
ownership form private property
Ground area 7126 m²
Energy mark Missing
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited