commercial premises for sale, office, trade, service, 61.2 m² - Joa 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Narva mnt. ääres, Lauluväljaku vastas!

Total area 61.2 m², apartment ownership, stone house

Heating and ventilation: central heating
Additional information: 3*380V, electricity, sewerage, parking free parking
Sanitary arrangements: urban water
Neighbourhood: roads paved roads

Müüa hea nähtavusega äripind Kadriorus, Narva maantee ääres.
Sobib väga hästi nii teeninduseks, kaubanduseks kui ka bürooks. Hea ligipääsuga, tasuta parkimine, bussipeatus ukse ees. Lauluväljak üle tee. Maja taga Kadrioru park.
Büroopinnal on oma lokaalne ventilatsiooni agregaat, eraldi sissepääs, suured vitriinaknad mis avanevad suure liiklusega Narva maanteele. Pind koosneb avatud saalist, abipinnast ja WC/dushiruumist. Hetkel tegutseb pinnal ilusalong.
Hinnale ei lisandu ja hind ei sisalda käibemaksu!

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
220 000 € 3 595 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3824664
total area 61.2 m²
Floor/Number of floors 1/5
Built in year 2007
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:115:0780
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited