apartment for sale, 2 rooms - Veerenni 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

RESERVED

Broneeritud! müüa väga korralik 2-toaline saunaga korter , parki

Apartment ownership, stone house

MÜÜA AVAR JA STIILNE 2-TOALINE SAUNAGA KORTER KESKLINNAS – PARKIMISKOHT HINNAS!

Veerenni – ideaalne kombinatsioon kesklinna mugavusest ja rahulikust elukeskkonnast.

Pakume suurepärast võimalust soetada kaasaegne ja avar 2-toaline korter hinnatud piirkonnas, Veerenni tänaval. Korter sobib suurepäraselt nii koduks kui ka investeeringuks!

KORTER

Suurus: 61,6 m² + klaasitud rõdu 2,5 m²

Planeering: avatud köök-elutuba, kust pääs rõdule – ideaalne koht hommikukohviks või õhtuseks lõõgastumiseks. Toad heas seisukorras.

Saun elektrikerisega – mugav kodune luksus, väga heas korras.

Stiilne duširuum koos WC-ga

Mahukas magamistuba sisseehitatud garderoobikapiga

Eraldi majapidamisruum – koht pesumasinale ja kuivatile

Avatud esik sisseehitatud kapiga

Viimistlus: kvaliteetne puitparkett, plaaditud pesuruum, puitpakettaknad – hea maitse ja ajatu stiil.

Parkimine:
Hinnas sisaldub väliparkimiskoht hoovis
Soovi korral võimalik osta lisaparkimiskoht majaaluses garaažis hinnaga 16 000 €

MAJA

Ehitusaasta: 2008

Ehitaja: Fund Ehitus – tuntud kvaliteedi ja töökindluse poolest

Konstruktsioon: vaivundament, raudbetoonehitus – kindel ja vastupidav

Tsentraalne küte reguleeritavate radiaatoritega + elektripõrandaküte pesuruumis

Hooldatud ja puhas trepikoda, esimesel korrusel äripinnad

ASUKOHT

Kõik eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel – poed, kohvikud, koolid, pargid, ühistransport.

Autoga liigeldes:

Kristiine keskus – 5 min

Ülemiste keskus – 7 min

Tallinna Lennujaam – 8 min

Tallinna Reisisadam – 10 min

MUGAVUSED JA LISANDVÄÄRTUSED

Võimalus osta kogu sisustusega – võtmed kätte lahendus
2 parkimiskohta (hoovis ja garaažis)
Kiire sissekolimine – võtmed kätte tehingu päeval
Sobib suurepäraselt – kodukontoriks või investeeringuks

Võta ühendust ja lepi kokku vaatamine!
Selliseid pakkumisi ilmub harva – ära jäta võimalust kasutamata! Küsi ka partnerpakkumiste kohta!

Kodu aitab osta Swedbank:
- Pakkumise saamiseks kasuta koodi OBERHAUS ja Teid teenindatakse eelisjärjekorras.
Haldur võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.
-Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausist soodsamalt.
Lisainfo: swedbank.ee/kodulaen
Pakkumine kehtib, kui ostad kodu Ober-Haus Kinnisvara vahendusel. Kodulaenu pakub Swedbank AS. Tutvuge tingimustega ja pea nõu www.swedbank.ee.

Object link

Contact

Ober-Haus Real Estate Advisors AS
Ober-Haus Real Estate Advisors AS
View company's profile
Contact
219 900 € 3 570 €/m²
Apartment for sale (Reserved)
Apartment for sale (Reserved) www.kv.ee/en/3850192
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 61.6 m²
Floor/Number of floors 5/6
Built in year 2008
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited