plot for sale, land-profit land - Korveri, Koorvere, Põlva vald, Põlvamaa

Ahja jõega piirnev ainulaadne kinnistu!

Plot area 53554

Additional information: local water, water, well, electricity
Neighbourhood: water body river near

Müüa Ahja jõega piirnev hoonestatud maatulundusmaa kinnistu Põlva vallas Koorvere külas.

KINNISTU JA HOONED:

Kinnistul paiknevad: puhkemajahoone, mille all avar kelder ning maakivist hoone.

Hooned on kantud Ehitisregistrisse.

Ahja jõega piirneval kinnistul kasvavad väärikad põlispuud tammed.

KOMMUNIKATSIOONID:

Kinnistul elektrivarustus 3x25 A.

Vesi 8 rakkega salvkaevust.

JUURDEPÄÄS:

Kinnistuni viib asfaltkattega tee.

VÕIMALUSED:

Kui otsid privaatsust, ruumi ja võimalust luua midagi täiesti enda moodi, siis see kinnistu on just Sulle!
Üle 5 hektari maad, Ahja jõgi, ajaloolised hooned ja looduskaunis ümbrus annavad piiramatud võimalused – olgu selleks omanäoline kodu, külalistemaja või uus arendusprojekt.
Ahja jõgi annab suurepärase võimaluse kanuumatkadega tegelemiseks.

Helista ja lähme vaatama!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
110 000 € 2.05 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3809190
Ground area 53554 m²
ownership form private property
Cadastre no. 87202:001:0065
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited