apartment for sale, 3 rooms - Küti tn 1/1, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Selle korteri ainukasutuses on 60 m2 suurune terrass!

Stone house

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator
Sanitary arrangements: new sewerage system, bath, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: kitchen, urban water, garage, public transport, new electric wiring, separate rooms, street entrance, wall cupboard, terrace, ventilation, dressing room, parquet, furniture, electricity, parking free parking, fenced with garden, roof tin roof
Communications and security: frontdoor locked

Müüa 3-toaline terrassiga korter kõrgel esimesel korrusel Kalamaja südames,

Müügis on hubane, päikesepoolne ja läbimõeldud planeeringuga 3-toaline korter Kalamaja hinnatud piirkonnas, vahetus läheduses Lennusadamale ja mereäärsele promenaadile. Korter asub hoone kõrgel esimesel korrusel, tagades privaatsuse ja turvalisuse.

Korteri üheks suurimaks lisaväärtuseks on seda ümbritsev suur terrass, millele pääseb igast toast. Terrass avardab eluruumi ning loob sujuva ühenduse sise- ja välisruumi vahel – ideaalne koht hommikukohviks, päikese nautimiseks või pere ja sõpradega aja veetmiseks.

Planeering:
Avar esik
Avatud planeeringuga köök-elutuba
Kaks eraldi magamistuba
Vannituba koos WC-ga

Korteris on kasutatud kvaliteetseid ja ajas kestvaid materjale. Köögitasapind on LG Hi-Macs dekoratiivpind, kapiuksed melamiinspoonist. Põrandaid katab 1-lipiline tammeparkett. Värske sisekliima tagab sundventilatsioon. Küttelahendusena on kasutusel keskkütte baasil vesipõrandaküte, mida saab tubade kaupa reguleerida.

Sisearhitekt Aet Piel on olnud abiks hästi läbimõeldud kapisüsteemide väljatöötamisel nii köögis, esikus, magamistoas.
Köök on varustatud vajaliku tehnikaga. Nõudepesumasin, pliit, praeahi (Electrolux), külmik (Samsung), pesumasin (AEG). Lisaks on paigaldatud joogiveefilter, et parandad vee kvaliteeti.

Kortermajal on kinnine ja hoolitsetud hooviala, mis on turvaline ja rohelust täis. Hoovis asuvad laste mänguala, grillimisvõimalus ning istumisnurgad.

Korteri juurde kuuluvad eraldi korteriomanditena parkimiskoht maa-aluses garaažis ning panipaik. Parkimiskoht on varustatud elektriauto laadijaga.
Oleme arvestanud parkimise ja panipaiga müügihinna sisse!

Kommunaalkulud:
Suvel ca 150 € / kuu
Talvel ca 200 € / kuu
Lisanduvad tarbitud elekter ja vesi.

Võta minuga ühendust ning vaatame Sinu tulevase kodu koos üle!

Object link

Contact

ELUM Kinnisvara OÜ
ELUM Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
379 000 € 5 876 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879709
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 64.5 m²
Floor/Number of floors 1/3
Built in year 2018
Condition Good condition
Cadastre no. 78408:801:5230
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited