apartment for sale, 2 rooms - Tamme tn 15, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Kõige soodsam 2-toaline korter Haapsalus!

Apartment ownership, stone house

Additional information: balcony 3 m², parking free parking, separate rooms
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: location in the center location

Müüa 2-toaline renoveerimiseks ette valmistatud korter. Korter paikneb viiekorruselise maja viiendal korrusel, jääb maja keskele. Läbi maja planeeringuga ning renoveerimise käigus võimalus elutuba ja köök kokku ehitada, et avarust juurde tekitada.

KORTER
Korteri seisukord on renoveerimist vajav - kuid 2025 kevadel sai paigaldatud uued garantiiga pakettaknad ja rõdu uks ning korter tühjaks tassitud, et oleks karp mille peale ehitada kiirelt ilus korter. Elutoast pääseb korrastatud rõdule.
Akendest on kenad vaated ning keegi korterisse sisse ei vaata.

KOMMUNIKATSIOONID
Keskküte ja linna tsentraalne soe vesi. Kaasaegsed sidevõimalused, keldriboks.

MAJA
2024 teostati fassaadi, katuse ja rõdude renoveerimine. Tänu renoveerimisele on talvekuudel küttearved väga mõistlikud. Trepikojad on puhtad ja hooldatud, sisse pääseb fonoluku süsteemi abil. Parkimine on maja ees. Majaesine parkimisala on korrastatud, majaümbrus hooldatud.

ASUKOHT

Vahetus läheduses asub Kastani ostukeskus, kus on apteek, suur toidukauplus, ilusalong, pakiautomaadid, lillepood, bussipeatus. Kortermaja asub rahulikus ja rohelises elamurajoonis.

Owner
38 800 € 904 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3750142
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 42.9 m²
Floor/Number of floors 5/5
Built in year 1973
Condition needs renovating
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 18301:015:0009
Part of register number 1354132
Utilities summer/winter 100 € / 180 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited