apartment for sale, 2 rooms - Filtri tee 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Panel house

Kitchen: gas stove
Sanitary arrangements: bath, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, frontdoor locked
Additional information: parking lot

Müüa 2-toaline päiksepoolne korter Tallinna kesklinnas, Filtri tee 8, otse omanikult. Maja korralikult renoveeritud 2018, soojustatud, uued torud, radiaatorid, ventilatsioon. Korter väga soe ka talvel, reguleeritavad radiaatorid. Majal oma gaasikatel, katusel päiksepaneelid. Vaiksed naabrid. Trepikojad lukus, hoovis tasuta parkimine, kohti piisavalt. Vann. Puitparkett. Keldriboks. Korter renoveeritud 2018. Logistiliselt väga hea asukohaga, autoga saab kohe kanalisse või Järvevana teele keerata kust saab kiiresti nii Mustamäele kui Lasnamäele. Akendest vaated rohelusele. Piltidel olev mööbel enamuses sisse ei jää. KÜ arved suvel alla 100EURi, talvel ca 150EURi.

Object link

Contact the seller

Contact the seller
meelis kuris
meelis kuris
130 000 € 3 171 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879604
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 41 m²
Floor/Number of floors 3/3
Built in year 1963
Condition renovated
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited