apartment for sale, 2 rooms - Puhangu tn 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Apartment ownership, panel house

Kitchen: gas stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Heating and ventilation: central heating
Additional information: packet windows, basement, parking free parking, furnishing possibility, box-room

Müüa 2-toaline hoovi poolne hubane korter!

SELLE KORTERI PLUSSID:

- Hoovi poolne planeering ja vaated rohelusele
- Panipaik
- Asukoht Stroomi ranna lähedal

KORTER:

Hubane korter on mõned aastad tagasi renoveeritud ning heas seisukorras. Põrandatel on kasutatud laminaatparketti ning seinad värvitud. Tänu hoovi poolsele planeeringule, on tegu vaikse korteriga.
Ülalpidamiskulud on mõistlikud. Suveperioodil ca 95 eurot kuus ning talvel on arved seni olnud ca 100-130 eurot kuus (sh remondifond). Lisandub elektri tasu vastavalt tarbimisele.
Ühistu on toimiv ning korrastatud on nii fassaad, kui küttesüsteem (tarbimismõõdikutega radiaatorid).
Parkimisvõimalus vabade kohtade olemasolul hoovis.

ASUKOHT:

Populaarsust koguv merelähedane piirkond. Praktiliselt maja kõrval asub hiljuti rajatud Putukaväil koos roheluse, mänguväljakute- ja piknikukohtadega. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad nii Stroomi rand koos kergliiklusteedega, Manufaktuuri piirkond kui Balti Jaama turg. Tagatud on ka väga hea ühistranspordi ühendus muude linnaosadega.

Olete teretulnud koha peale tutvuma!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

1Partner Kinnisvara
1Partner Kinnisvara
View company's profile
Contact
135 000 € 3 285 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878656
Rooms 2
total area 41.1 m²
Floor/Number of floors 2/4
Built in year 1963
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:805:0010
Energy mark Missing
Utilities summer/winter 95 € / 110 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited