apartment for sale, 2 rooms - Turvise tn 14, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa 2-toaline korter vaikse tupiktänava lõpus

Apartment ownership, stone house

Kitchen: gas stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, shower, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: heated floors, stove heating, solid fuel, combined heating, conditioner
Communications and security: Internet, cable TV, steel door, frontdoor locked
Additional information: parking free parking, packet windows, new electric wiring, box-room
Neighbourhood: surrounding buildings apartment buildings, location in suburb location, roads in good condition roads, water body meri 750 m

Müüa 2-toaline avatud köögiga korter Turvise 14, Põhja-Tallinnas (Kopli).
Vaikne tupiktänav, rohelus ümberringi ja samas väga hea ühendus kesklinnaga.

Korter (46,6m2):
- 1. korrusel, aknad hoovi poole
- 2 tuba + avatud köök
- renoveeritud u 10 a tagasi (sh uus elektrijuhtmestik ja torustik)
- kombineeritud küte: ahiküte, õhksoojuspump, tennikatel vesiradiaatoritega, vannitoas elektripõrandaküte
- korteri kasutuses suur kahe uksega kuur (jalgrataste, rehvide, küttematerjali jm hoiustamiseks)
Sobib hästi vallalisele või paarile, kes hindab madalaid püsikulusid ja paindlikke küttevõimalusi.

Maja:
- vaikse tupiktänava lõpus – minimaalne liiklus
- ühistul laenud puuduvad
- katus vahetatud, korstnad alates pööningust uuesti laotud ja fassaad värskendatud u 15 aastat tagasi
- trepikoda värskendatud u 10 aastat tagasi
- kuuri katus vahetatud u 5 aastat tagasi
- hoovis võimalus grillida, päikest võtta või niisama aega veeta

Asukoht:
- roheline ja rahulik piirkond
- bussipeatus u 80 m, trammipeatus u 400 m
- jalutuskäigu kaugusel kool, lasteaed ja toidupoed
- lähedal asuvad Kopli kalmistupark, Kasepark, Põhjala tehas, Stroomi rand ja Sõle Spordikeskus
Hea kombinatsioon rahulikust elukeskkonnast ja heast ühendusest kesklinnaga.

Huvi korral kirjuta või helista ja lepime vaatamise kokku.

Owner
108 000 € 2 318 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3839235
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 46.6 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 1961
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:808:2210
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited