apartment for sale, 1 rooms - Niidu tn 7, Rääma, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

RESERVED

Värskelt renoveeritud 1-toaline korter.

Apartment ownership, stone house

Kitchen: induction stove, refridgerator, kitchen furniture
Heating and ventilation: central heating
Sanitary arrangements: washing machine
Additional information: furniture, box-room
Communications and security: frontdoor locked, neighbourhood watch
Neighbourhood: Pärnu river 700 m

Müüa 1-toaline kodu Pärnus, Niidu tänaval.

Värskelt renoveeritud ja kaasaegne korter, mis on ideaalne nii oma koduks kui ka investeeringuks üüriturule. Aknad avanevad hommikupäikese poole, tuues korterisse loomuliku valguse.

Maja ees on tasuta parkimine. Jalutuskäigu kaugusel asuvad toidupood Rimi ja apteek. 1,1 km kaugusel on Pärnu haigla ning 600 m kaugusel Liblika lasteaed.

Korter pakub mugavat ja praktilist elukeskkonda nii üksikisikule kui ka noorele perele.

Owner
64 000 € 1 916 €/m²
Apartment for sale (Reserved)
Apartment for sale (Reserved) www.kv.ee/en/3842769
Rooms 1
total area 33.4 m²
Floor/Number of floors 3/5
Built in year 1992
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 62517:051:0220
Utilities summer/winter 50 € / 90 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited