apartment for sale, 1 rooms - Tammsaare tee 69, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Kõik värske — renoveeritud kodu ja rekonstrueeritud elamu

Apartment ownership, panel house

Kitchen: gas stove
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 4.8 m², kitchen, separate rooms, street entrance, wall cupboard, box-room, packet windows, public transport, ventilation, parquet, gas, electricity, urban water, new electric wiring
Communications and security: Internet, frontdoor locked, steel door

Mustamäe hinnatuimas asukohas, Tammsaare tee ja Sõpruse puiestee ristmiku sisehoovis, on müügile tulnud tõeline kinnisvarapärl. Elamu viimasel korrusel paiknev 1-toaline korter on värskelt renoveeritud ning korterisse on paigaldatud uus köök. Kuulutuses olev möbleeritud foto on illustratiivne.
Elamu asub vaikses sisehoovis Lepistiku pargi kõrval. Tänavamüra korterisse ei kostu ning naabermajad ei piira privaatsust. Samas paikneb kõik eluks vajalik mugava jalutuskäigu kaugusel.
Hetkel on käimas elamu põhjalik rekonstrueerimine. Korterelamu välisseinad soojustatakse tehases toodetud elementidega ning selle käigus paigaldatakse kõikidele korteritele, trepikodadele ja keldrile uued kõrgendatud soojapidavusega kolmekordse klaaspaketiga plastikaknad. Uuendatakse ka trepikojad ja kelder, kuhu rajatakse igale korterile uued metallkonstruktsioonist panipaigad.
Lisaks uuendatakse täielikult elamu küttesüsteem, mille käigus vahetatakse välja radiaatorid. Rajatakse uus ventilatsioonisüsteem ning paigaldatakse päikeseelektrijaam. Pärast renoveerimist on elamu prognoositav energiamärgis B.
Olete oodatud korteriga tutvuma, et saada täpsem ülevaade nii korterist kui ka rekonstrueerimistööde ajakavast.

Object link

Contact

Contact
109 000 € 3 645 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879286
Rooms 1
Bedrooms 1
total area 29.9 m²
Floor/Number of floors 5/5
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Energy mark B
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited