house for sale, 2 bedrooms - Vintse, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Privaatne kinnistu, saun, tünnisaun, mere ääres

Private property, wooden house, house area 47.4 m², total area 54.4 m²

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: sauna, shower, local water, washing machine, pool
Heating and ventilation: air to air heat pump
Communications and security: Internet, neighbourhood watch
Additional information: furnishing possibility, dressing room, electricity, terrace, TV-set, deep well, farm building, public transport, 3*380V, parking free parking, parquet, packet windows, furniture, wall wooden wall, roof tin roof
Neighbourhood: water body sea near, neighbours next to neighbours, roads in good condition roads, location outside settlement location, surrounding buildings private houses, near forest

MAJA

Müügile on tulnud valgusküllane hubane 3-toaline metsa maja Vintse külas, Lääne-Harju vallas. Lepiku kinn ehituses on suurt rõhku pööratud planeeringule ning päikese liikumisele, misläbi päikese ja päeva valgust jagub terve päeva vältel.
Avarust lisavad suured maast-laeni aknad ning avatud planeering. Tegemist on puitmajaga ning põrandaid katab naturaalne puitparkett; vannituba on plaaditud.
Vesi on oma puurkaevust ja kanalisatsioon on lokaalne kogumiskaevu põhimõttel.

Maja koosseisu kuuluvad:
* Elutuba – avar ja valgusküllane elutuba koos avatud söögitoa nurgaga, mis loob suurepärase võimaluse koos aega veeta ka suuremal seltskonnal. Pääseb terrassile, mis teeb suvised koosviibimised veelgi menukamaks.
* Köök – köögimööbel koos tehnikaga (pliit, ahi, õhupuhasti, nõudepesumasin, külmkapp) lisaks on piisavalt ruumi, et kõik vajalik kappidesse ära mahutada.
* 2 magamistuba – magamistoad suured aknad avanevad maja ümbritseva rohelusse, misläbi vaikus ning rahu on tagatud aastaringselt. Võimalik täiendada rõdudega - aknad on läbikäidavad.
* Vannituba/WC - pääseb elutoast
* Esik
* Terrass - terrassile on paigaldatud tünnisaun mõnusaks kümbluseks

Kütteallikana kogu majas on kasutusel õhksoojuspump, mis tagab sooja sisekliima majas.

Sobib aastaringseks elamiseks.

SAUN

Maja juurde kuulub eraldi seisev puuküttega välisaun hoovis, kus on võimalik leilisõpradega grilli kõrvale mõnus saunaõhtu korraldada. Umbes 5m saunast on välidušš, kus saab end loputada või leili jaoks vett täita.

HOOV | PARKIMINE

Maja juurde kuulub haljastatud 5010 m2 kinnistu. Hekkide vahelt viib sissesõidu tee kinnistul asuvale parkimisalale. Sealt viib edasi jalgtee majani.

ÜMBRUS | TRANSPORT

Maja asub logistiliselt suurepärases asukohas, eemal suurest linna kärast kuid samas kõik vajalik on läheduses olemas. Lääne-Harju valla ranniku joonele omaselt on tegemist rahuliku elukeskkonnaga, kust ei puudu merekohin ning ilusad metsarajad. Ümbruskonda jäävad mitmed ajaloolised vaatamisväärsused. Vihterpalu tall pakub mõnusaid hobusematkasid kaunis looduses. Vintse küla jääb Tallinnast 1h autosõidu kaugusele.

LISAINFO

Kui tunned, et just see võiks olla sinu uus kodu, siis võta julgesti ühendust ja lähme koos vaatama.

Object link

Contact

City Property
City Property
View company's profile
Contact
150 000 € 2 757 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3602482
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 54.4 m²
Number of floors 2
Built in year 2021
Condition all brand-new
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 5010 m²
Cadastre no. 56201:001:0438
Part of register number 12158802
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited