apartment for sale, 2 rooms - Pärnade pst 14, Paikuse, Pärnu, Pärnumaa

Kodu looduskaunis kohas!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 4 m², box-room, parking free parking, parquet, packet windows, separate rooms, roof apartment, wall cupboard
Communications and security: Internet, frontdoor locked
Neighbourhood: location in suburb location, roads in good condition roads, water body: Sindi oja 30 m, neighbours farther neighbours, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Ma pean tunnistama, et läksin pisut hoogu droonifotode lisamisega, aga no lihtsalt niiiii ilus on selle maja ümbrus!
Oja kaldal, metsatuka kõrval, romantilise metsatee ääres… Sellist, teist paika juba naljalt ei leia!
Ja kas teadsid, et see KÜ on saanud kaks diplomit just kauni haljastuse ning heakorra eest?

Asukoht on vaikne, kuid kõigele vajalikule lähedal.
Paikuse on ju praktiliselt omaette linnakeseks muutunud: omad toidupoed ( Coop ja Grossi), pagariäri, kool ja lasteaed, perearstikeskus, staadion, juuksur, jne.

KÜ on hoidnud maja puhta ja korralikuna. Parkimine on tasuta ja ruumi jagub.
Panipaigad on ka olemas ja selle korteriga tuleb kaasa ca 6m2 suurune panipaik.

Korteri esikus on suur, peegelustega garderoobkapp.
Elutuba on võrratult avar ja päikest täis. Võin vaid kujutleda vapustavaid päikeseloojanguid, mida aknast või rõdult imetleda.

Põrandaid katab tammeparkett. Soovi korral saab selle lihvida ja üle lakkida, aga seda otsustab juba uus omanik.

Korter on valmis koheseks üleandmiseks.
Ps. Mööbli ja kaunistustega pildid on illustratiivsed ja loodud arvutiga, kuid saad ettekujutuse, mis võiks olla :)

Object link

Contact

JK Kinnisvara OÜ
JK Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
88 000 € 1 892 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878942
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 46.5 m²
Floor/Number of floors 3/3
Built in year 2006
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 56801:001:0012
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited