house for sale, 4 bedrooms - Kõrgepõllu tee 6, Vana-Võidu, Viljandi vald, Viljandimaa

Lummav elamu imelises paigas! 5km Viljandist

Private property, stone house, total area 242 m²

Kitchen: induction stove, kitchen 22 m², refridgerator
Sanitary arrangements: shower, bath, sauna, separate toilet room and bathroom, urban water
Additional information: balcony 45.6 m², kitchen, garage, farm building, public transport, closed courtyard, high ceilings, separate rooms, dressing room, parquet, 3*380V, electricity, terrace, ventilation, packet windows, parking free parking, roof tar paper roof
Communications and security: Internet, fenced with garden
Heating and ventilation: geothermic heating, fireplace, fireplace

Lummav elamu imekaunis asukohas!
Viljandist vaid 5km kaugusel maalilisel Vana-Võidu nõlval.

Kodukoht kui oaas - lopsaka kõrghaljastusega ümbritsetud omaselt privaatne, siiski tohutult eriline.
Tagahoovist kaugusse ulatuv taevaäär on kui lõuend, millel iga uue õhtu saabudes rullub lahti uus kordumatu loojangumaal.

Kui hindad ja väärtustad lisaks imetabasele asukohale privaatset avarust nii siseruumides kui välisruumis, siis see pakkumine on just Sinule!

Tutvu selle imelise kodu interjööri ja eksterjööriga:

VIDEO SISERUUMIDEST: https://youtu.be/UNo0tRSNPj8?si=Ozqtn6__Jv4iVtqL

AEROVIDEO: https://youtu.be/8A4zwgrv2Ug

NB! Riik käendab nüüd maapiirkonna kodulaenust kuni 150 000 € (laenusumma kuni 200 000 €) – nii saab kodu ostu, ehitamise või renoveerimise jaoks vajaliku rahastuse lihtsamini kokku.
Vaata täpsemalt: https://eis.ee/teenused/maapiirkonna-eluasemelaenu-kaendus/?context=eluase-eestis

KÜLLUSLIKUD LISAD / KAASAEGSED MUGAVUSED
Sellel 2010.a suursugusel kivimajal põneva hooviga on kõigele lisaks veel mõndagi väärtuslikku:

* PÄIKESEPANEELID (2023a)
* suur GARAAŽ
* elektriline LIUGVÄRAV, lukustatav jalgvärav
* SILLUTATUD PARKIMISALA vähemalt 6 autole, käiguteed
* KÜMBLUSTÜNN igahaljaste puude vahel
* SOOME SAUN elamus, kust kiireks jahutuseks lihtne väljapääs verandale, terrassile
* MASSAAŽIVANN, kust avanevad imetabased vaated sisehoovi
* katusealune mitme toa mõõtu PUITTERRASS
* suur RÕDU
* kastmisvee võimalusega KASVUHOONE
* ABIHOONE
* noor VILJAPUUAED, PEENRAMAA
* piirdeaiad, osaliselt elupuuhekk
* TSENTRAALNE TOLMUIMEJA
* KÖÖGIMÖÖBEL (2024a) avaralt helges köögis, kus alumiiniumiga kaetud puitraamides liuglevast terrassiuksest astud suurele katusega kaetud puitterrassile
* LIUGUKS, TERRASSIUKSED pääsuks tohutu suurele puitterrassile
* MAAKÜTE (Nibe pump 2022a), elutoas lisaks elava tule nautlejatele AHI
* SOOJUSTAGASTUSEGA VENTILATSIOON (2023a)

Kodu, kus puhkamisekski nii mitmeid lõõgastumisvõimalusi.

KINNISTU MAA-ALA
3518 m2 suurune hoov jaguneb mitmeks eri otstarbekohaselt kasutatavaks alaks: isiklik varjatum puhkeala, tänavaäärne parkimistsoon, iluaed, päikeseenergia tootmisplats, kasvuhoonega peenramaa ning nooristikutega viljapuuaed.
Kinnistul paikneb lisaks elamule ka ABIHOONE/PAADIKUUR.

AEROVIDEO: https://youtu.be/HAmg3VMZTe0?si=TYhgcdFR379-J-XF

ELAMU
Kivikonstruktsioonist välisseintega elamus on kahel korrusel kokku järgmised ruumid: esik-trepikoda, elutuba, köök, majapidamisruum (koduhoid), tehnoruum, garaaž, leil, duširuum, wc, veranda, trepihall, 4 magamistuba, massaaživanniga tualett.
Lisaks I korrusel suur terrass, varjualune ning II korrusel avar rõdu.
Siseruumide netopind kokku ligikaudu 242 m2.
Elamus on viimaste aastate jooksul teostatud mitmeid hooldus- ja parendustöid (nt soojustagastusega ventilatsiooni paigaldus, suuremahuline remont köögis, katusekatte puhastus ja samblatõrje, maakütte pumba vahetus jne).

VIDEO SISERUUMIDEST:
https://youtu.be/UNo0tRSNPj8?si=Ozqtn6__Jv4iVtqL

TEHNOSÜSTEEMID
Elekter - 25 amprit, 3 faasi (tööstusvool)
Päikeseelektrijaam - 15 kW (müük võrku)
Vesi - tsentraalne ühendus
Kanalisatsioon - lokaalne (septik + imbväljak)
Küttesüsteem - lokaalne keskküte maakütte baasil (I korruse ruumides põrandaküte, II korruse vannitoas põrandaküte, tubades radiaatorid), Nibe pump (2022a).
Ventilatsioon - kvaliteetse sisekliima tagab alates 2024.aastast soojustagastusega ventilatsioonisüsteem
Internet - Telia fiiberoptiline kaabel (valguskaabel)

IGAKUISED KÕRVALKULUD
Vesi vastavalt tarbimisele - 1,81 €/m3
Elekter - vastavalt tarbimisele (reaalselt tuleb tasuda u 5 talvekuu elektritasud, kalendriaasta teistel kuudel päikeseelektrijaamas toodetud ja võrku müüdud elektritulud tasaarvestuvad tarbitud elektrikuludega)
Prügivedu vastavalt Eesti Keskkonnateenused AS hinnakirjale ja soovitud veotihedusele.

ASUKOHT, ÜMBRUS
Vana-Võidu uuselamute piirkond paikneb vaid 5km kaugusel Viljandi kesklinnast.
Asfalteeritud kergliiklustee kulgeb Tartu maantee ääres kuni Viljandini. Vana-Võidu külakeskuses asub Vana-Võidu Kutsehariduskeskus, Vana-Võidu lasteaed, mõisapark.
Lähedal asuvas Viiratsi alevikus on olemas väike lasteaed, kool, kauplus COOP, perepark, kergliiklusteed.
Toimib bussiühendus Viljandiga.

Harv kui ühes elamus põimuvad privaatsus avarusega ning looduskaunis ümbrus linnalähedase asukohaga.

See lummav elamu võib saada Sinu uueks koduks!

Lisainformatsiooni jagab ja külastusi korraldab Kinnisvarabüroo Uus Maa Viljandi kutseline maakler
Li Otsing
www.uusmaa.ee/li-otsing

Object link

Contact

Contact
385 000 € 1 591 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3764921
Rooms 6
Bedrooms 4
total area 242 m²
Number of floors 2
Built in year 2010
ownership form private property
Ground area 3518 m²
Cadastre no. 89201:001:0064
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited