house for sale, 5 bedrooms - Pärnu mnt 64a, Märjamaa, Märjamaa vald, Raplamaa

Sinu uus kodu – ruumikas ja valgusküllane

Private property, stone house, house area 260.2 m², total area 260.2 m²

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, sauna, shower, washing machine, sewerage, urban water
Heating and ventilation: heated floors, geothermic heating
Communications and security: Internet, steel door, neighbourhood watch
Additional information: electricity, terrace, wall cupboard, box-room, farm building, public transport, parking free parking, parquet, packet windows, furniture, 3*380V, dressing room, other wall, roof tiled roof
Neighbourhood: roads in good condition roads, neighbours next to neighbours, near forest, surrounding buildings private houses, location in the center location

Lisaks elumajale asub kinnistul ka praktiline kõrvalhoone, kus saab hoida kõike hoovi hoolduseks vajalikku.

Peaukse kaudu sisenedes jõuate avarasse esikusse, kus on piisavalt ruumi jalanõude ja ülerõivaste jaoks. Edasi liikudes avaneb paremal pool avatud köök – valgusküllane ja funktsionaalne ruum, kus on rohkelt ruumi nii toiduvalmistamiseks kui ka ühisteks söömaaegadeks. Vasakule jääb jahedam tuba, mida on seni kasutatud panipaigana, kuid see sobiks ideaalselt ka kodukontoriks või külaliste toaks.

Otse ees ootab suur ja valgusküllane elutuba, mille südameks on kamin – ideaalne, et nautida soojust ja hubasust pimedatel õhtutel. Elutoas on ka avatud lagi, mis ulatub teise korruseni, andes ruumile avaruse ja õhulisuse.

Elutoast pääseb koridori, mis ühendab kahte magamistuba. Ühest magamistoast viib otse uks WC-vannituppa. Samast koridorist pääseb ka sauna, sauna eesruumi, teise WC-sse ning suuremasse esikusse.

Trepist üles liikudes jõuate teisele korrusele, kus asub kolm magamistuba ja eraldi WC.

Hoovi pool asub avar 66,5 m² terrass – ideaalne koht hommikukohvi nautimiseks, suvisteks grillõhtuteks või lihtsalt päikesepaistel lõõgastumiseks.

Maja on ehitatud 2008. aastal ning selle energiatõhusust kinnitab C-klassi energiamärgis, mis kehtib kuni 2029. aastani. Kinnistul on tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, lisaks on majas eraldi reoveepump. Kütte eest hoolitseb kvaliteetne NIBE maasoojuspump, mis tagab ökonoomse ja stabiilse sisekliima aastaringselt.

Kui tunned, et see võiks olla Sinu uus kodu, võta julgelt ühendust ja tule seda oma silmaga vaatama!

Object link

Contact

Musical Kinnisvara
Musical Kinnisvara
View company's profile
Contact
255 000 € 980 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3723763
Rooms 6
Bedrooms 5
total area 260.2 m²
Number of floors 2
Built in year 2008
Condition renovated
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1465 m²
Cadastre no. 50501:007:0340
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited