plot for sale, residential land - Vaarika, Kotlandi, Saaremaa vald, Saaremaa

Uus hind!

Plot area 17710

Neighbourhood: roads paved roads

Kotlandi külas pakkumisel kõrghaljastusega suure maa-alaga 100% elamumaa.
Suurepärane paik uue kodukoha rajamiseks või hoopis suvituspaiga loomiseks, privaatsus tagatud ja juurdepääs mugavalt avalikus kasutuses teelt.
Kehtiva Lümanda üldplaneeringu järgi ei lasu maaüksusel detailplaneeringu koostamise kohustust, seega on võimalik väljastada projekteerimistingimused elukondlike hoonete püstitamiseks.
Tänase ostuotsuse juures, on suveks projekteerimistingimused juba käes.
Elektriliitumine võimalik ampritasu alusel.

- kaugus merest ca 2 km
- bussipeatus ca 0,7 km
- pood ca 10 km
- Lümanda keskus ca 10 km
- Kuressaare kesklinn ca 30 km

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
30 000 € 1.69 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3638601
Ground area 17710 m²
ownership form private property
Energy mark Missing
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited