apartment for sale, 3 rooms - Õismäe tee 38, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

RESERVED

Läbi maja planeeringuga korter!

Apartment ownership, panel house

Sanitary arrangements: bath, separate toilet room and bathroom, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Kitchen: refridgerator, kitchen furniture
Additional information: separate rooms, wall cupboard, lift, parquet, furniture, furnishing possibility, parking free parking
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads, neighbours around neighbours, surrounding buildings apartment buildings

KORTER

Müügile on tulnud hea planeeringuga korter Õismäel. Korter on läbi maja planeeringuga, mis tagab rohkem loomulikku valgust. Eraldi asetsevad toad annavad võimaluse kujundada kodu just enda vajaduste järgi ning loovad privaatse ja mugava elukeskkonna.
Köök ja elutuba on eraldiseisvad ruumid, mis võimaldab igapäevaelu paremini organiseerida ning hoida eluruumid funktsionaalsed.
Korteri juurde kuulub ka rõdu, kust avaneb avaram vaade ümbruskonnale. Rõdu on klaasitud, mis võimaldab nautida hommikukohvi või võta hetk iseendale.

ASUKOHT | ÜMBRUS

Õismäe on hinnatud elupiirkond, kus on olemas kõik eluks vajalik mugavas läheduses. Piirkonda iseloomustavad rohealad, jalutusteed ning rahulik elukeskkond.
Läheduses asuvad mitmed toidupoed ja keskused, sealhulgas Rocca al Mare keskus, Rimi ja Maxima.
Samuti on piirkonnas koolid, lasteaiad, spordivõimalused ning söögikohad.
Vaba aja veetmiseks on lähedal Harku järv ning mitmed pargid, mis pakuvad head võimalust liikumiseks ja värskes õhus viibimiseks.

ÜHISTRANSPORT | ÜHENDUS

Piirkond on hästi ühendatud nii kesklinna kui ka teiste linnaosadega. Läheduses asuvad mitmed bussipeatused, kust liiguvad regulaarselt erinevad liinid.
Kesklinna jõuab ühistranspordiga ligikaudu 15–20 minutiga ning autoga veelgi kiiremini. Tänu heale ühendusele on liikumine mugav ka ilma isikliku sõidukita.

LISAINFO
Korter sobib hästi nii perele kui ka investeeringuks.

Contact
132 000 € 2 006 €/m²
Apartment for sale (Reserved)
Apartment for sale (Reserved) www.kv.ee/en/3849697
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 65.8 m²
Floor/Number of floors 6/9
Built in year 1974
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78406:603:1454
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited