apartment for sale, 3 rooms - Soo tn 6a-22, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Projekt uue kodu ehitamiseks!

Apartment ownership, wooden house

Heating and ventilation: gas heating
Additional information: parking free parking
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: surrounding buildings apartment buildings, location in the center location, neighbours around neighbours, roads in good condition roads

KORTER
Maja ülemisel korrusel asuv kolmetoaline korter vajab täielikku renoveerimist. Alumise korteri pind 52,7m2.
Korteriomandi jjuurde kuulub pööningul asuv 21,4m2 suurune pind, millele hetkel korterist ligipääsu ei ole. Köök on eraldi ning seal asuv gaasipaigaldis on kontrollitud ja vastab nõuetele. Katusealune ning katus on soojustamata ning ühistu plaanib katust korrastada lähiajal. Olemas joonis katusealuse pinnale trepi kaudu ühenduse loomiseks.

MAJA
Puitmaja on kasutusele võetud 1964.aastal ning selle välisfassaad on renoveeritud. Trepikojad on keskmises korras. Vundamendi tõstmise käigus on tekkinud majas ning korteris praod, mis vajavad korrastamist, kuid eksperdi hinnangul on maja konstruktsioonid rahuldavas korras.
Majas on gaasiküte – igal korteril eraldi gaasiseadeldis ja radiaatorid. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed ning majas on toimiv elektriühendus.
Majas on 8 korterit kahes trepikojas, elanikud on rahumeelsed ning KÜ on toimiv.
Parkimiskohti on igale korterile, parkimiskord määramata. Maja taga hoovis on muruplats, kus ka grillimisnurgake ühiseks kasutamiseks.

ASUKOHT
Vanalinna küljel all Kalamajas alguses asuv puitmaja asub teest veidi eemal Soo 6 sisehoovis. Lähipiirkonnas vanalinn, pargid, spordiklubi, kauplused, veidi kaugemal Kalarand, promenaad ning sadam, samuti kesklinn.
Väga hinnatud asukohas asuv tänav on ühesuunaline, hoovimaja võimaldab vähese liiklusmüraga katusekorteri rajamise ajastuhõngulisse puitmajja.

Object link

Contact

MainEstate OÜ
View company's profile
Contact
185 000 € 2 643 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878411
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 70 m²
Floor/Number of floors 2/3
Built in year 1946
Condition needs renovating
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:801:5680
Part of register number 15236501
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited