apartment for sale, 2 rooms - Mahla 83, Männiku, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Stiilne täielikult möbleeritud korter – koli kohe!

Private property, stone house

Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, shower, separate toilet room and bathroom, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: heated floors, central heating
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, steel door
Additional information: parking free parking, furniture, furnishing possibility, separate rooms, TV-set, high ceilings, new electric wiring, parquet, packet windows
Neighbourhood: neighbours around neighbours, roads in satisfactory condition roads, in the city location, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Köök: kvaliteetne eritellimusel köögimööbel,köögitehnika ( induktsioon plaat, õhupuhasti, külmik)

Sanruum: uus torustik, dušš, põrandaküte

Küte ja ventilatsioon: keskküte, uus ventilatsioon .

Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus, uus heli -ja tulekindel korteriuks

Lisainfo : kõrged laed, kvaliteetne hele tammeparkett kalasabamustris, läbimõeldud sisekujunduslahendused. Ruumi sulanduv eritellimusel valmistatud kapp pesumasin-kuivatile , võimalik parkida sisehoovis.

Kõik mööbel ja sisustus , tehnika sisaldub hinnas.

Sanruum on täielikult uuendatud – uus torustik, wc ja dušš ( eraldi). Lisaks põrandaküte vannitoaosas, mis tagab igapäevase mugavuse. Põrandad on täielikult uuendatut koos laagide ja soojustusega. Kõik aknad on samuti uued ja originaali sarnaselt kahelt poolt avatavad.

Väga hea transpordiühendus igale poole ( bussid, rong). Bussipeatus ja suur toidupood Rimi asuvad vaid 4-minutilise jalutuskäigu kaugusel teineteise kõrval.

Ehitis ja planeering:
Elamu on 2-kordne ilusa Staliniaegse arhitektuuriga ning selles asub 12 korterit. Kortermaja asub tupiktänava otsas, mis tagab rahuliku elukeskkonna ja privaatsuse, sest akna taga liikumist pole palju. Naabrid viisakad ja toredad. Väga hea keskond rahulikuks eluks.

Korter on ideaalne valik sulle, kui otsid kaasaegset elukeskkonda väikses piirkonnas ja väärtustad vana maja ilu ja võlu. Selliseid maju juurde ei tule!

Owner
125 000 € 3 571 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3675294
Rooms 2
total area 35 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 1954
Condition Good condition
ownership form private property
Cadastre no. 78404:405:4640
Part of register number 18035301
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited