house for sale - Tiigi tn 6, Raasiku, Raasiku vald, Harjumaa

Müüa kvaliteetne maja tupiktänava lõpus (uus hind)

Private property, house area 115.6 m², total area 160 m²

Kitchen: induction stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, sauna, washing machine, sewerage, urban water
Heating and ventilation: solid fuel, Air-water heat pump, heated floors, fireplace
Communications and security: Internet, fenced with garden, security system
Additional information: packet windows, furnishing possibility, 3*380V, electricity, terrace, TV-set, farm building, public transport, wall wooden wall, roof tin roof
Neighbourhood: roads in good condition roads, water body: Tiik 15 m, surrounding buildings private houses and apartment buildings, neighbours around neighbours, location in the center location

KLIENDIPÄEV EELREGISTREERIMISEGA 15.05 KL. 18-20. Müüki on tulnud enda tarbeks ehitatud 4-toaline elumaja, mis sobib ideaalselt perele, kes hindab privaatsust, rohelust ja mugavat elukeskkonda. EELMINE HIND 139000

Planeering ja mugavused:
Avar elutuba koos kamina ja avatud köögiga
Täielikult sisustatud köök
3 magamistuba
Vaheseinaga võimalik tekitada neljas magamistuba
Vannituba ja WC
Saun
Teine WC
Suur panipaik -garaaz-tehnoruum
Rajatud kõrghaljastus
Hooldatud aed
Elekter 3 x 16 A

Asukoht:
Maja asub Raasiku uusarenduses, kus on rahulik ja turvaline elukeskkond. Läheduses kool, lasteaed, poed, ühistransport ning head ühendused Tallinnaga. Rongiga Ülemistele 20 min.

Madalad kõrvalkulud
Koheselt vaba / kokkuleppel
Sobib nii alaliseks elamiseks kui ka suvilaks.

Huvi korral võta julgelt ühendust ja tule majaga tutvuma – see võib olla just sinu uus kodu!

Owner
329 000 € 2 056 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3864953
Rooms 4
total area 160 m²
Number of floors 1
Built in year 2022
Condition all brand-new
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1306 m²
Cadastre no. 65101:001:0272
Part of register number 6026350
Energy mark B
Utilities summer/winter 60 € / 100 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited