house for sale - Ahvena 2b, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Open house: N 21.05 16:30-18:30

Privaatse sissesõiduga eramu Kakumäel /kliendipäeva erihind/

Private property, stone house, total area 202.8 m²

Kitchen: electric stove, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, shower, separate toilet room and bathroom, sauna, urban water, sewerage
Heating and ventilation: air to air heat pump, stove heating, central heating, fireplace
Additional information: garage, public transport, parking free parking, terrace, closed courtyard, furnishing possibility, 3*380V, electricity
Communications and security: fenced with garden
Neighbourhood: near forest, roads paved roads

KLIENDIPÄEV 21.05.2026 kell 16.30-18.30

Toimumas on eelregistreerimisega kliendipäev 21.05 kuupäeval. Helista või kirjuta mulle ja registreeri endale personaalne aeg majaga tutvumiseks.
Erihind 425 000 EUR kehtib ainult kliendipäeval osalenud klientidele. Tavahind on 461 000 EUR.

Müügile on tulnud üksikelamu Tallinnas Haabersti linnaosas, Ahvena tn 2b. Maja asub rahulikul tänaval, mida ääristavad suured puud ning milleni viib ilus looklev tee.

Tule koos minuga videotuurile: https://youtu.be/_IbQ0d9P55o

Kinnistu suurus on 1 380 m² ning sellel asub 1998. aastal valminud eramu. Tegemist on ajas kujunenud koduga, millel on olemas tugev alus ning võimalus anda sellele uus hingamine.

PLANEERING JA SUURUS

Hoone koosneb kolmest tasapinnast: keldrikorrus, esimene korrus ja teine korrus.

Suletud netopind: 202,8 m²

Eluruumide pind: 159,3 m²

Korruseid: 2 + keldrikorrus

Keldrikorrus hõlmab garaaži (30,6 m²), sauna koos duširuumi ja leiliruumiga ning mitmeid abi- ja panipaiku .
Esimesel korrusel paiknevad elutuba, köök, tuba, esik ning sanitaarruumid. Köök ja söögiala on ühendatud, luues ühtse ja toimiva eluruumi .
Teisel korrusel asuvad neli eraldi tuba ja trepihall.

HOONE JA TEHNILISED LAHENDUSED
Välisviimistlus: punane tellis, sokliosad krohvitud.

Katusekatteks valtsplekk.

Küttesüsteem: soojuspump (paigaldatud 2017), tahkekütuse katel, kamin.

Vesi ja kanalisatsioon: liitumine ühiskanalisatsiooniga.

HOOV JA VÄLIALA
Selle kinnistu suurim väärtus on avar ja roheline õueala, mis loob mõnusa ja privaatse keskkonna igal aastaajal.

Terrass ca 38,9 m² – ideaalne koht hommikukohviks või rahulikeks õhtuteks.

Suur aed, kus kevadel tärkav rohelus ja suvine päike loovad loomuliku puhkeruumi.

Aias kasvavad mitmed viljapuud: õunapuud (Kuldrenett, Paide tali, Suislepp), kirss, ploom ning pirnipuu (viimasest loobub omanik eriti raske südamega).

Privaatne, kergelt looklev sissesõidutee, mis annab majale eraldatud ja hubase iseloomu.

Garaaž ning avar parkimisala maja ees.

SEISUKORD JA POTENTSIAAL
Maja on kasutuses olnud ning vajab kaasajastamist ja värskendamist, mis annab uuele omanikule võimaluse kujundada sellest kodu vastavalt oma soovidele.
Hoone olemasolev olukord ning varasemad muudatused on dokumenteeritud ehitusprojekti muudatuses , mis annab selge ülevaate hoone arengust ja tänasest seisust. Majal on olemas kasutusluba.

ASUKOHT
Ahvena tänav on rahulik elupiirkond Kakumäel, kus on tunda selget eraldatust linnakärast, samas jäädes Tallinna piiresse.
Rohelus, vaiksem liiklus ja väljakujunenud elukeskkond loovad tasakaalu praktilisuse ja rahuliku elutempo vahel. Läheduses mitmed poed, kergliiklusteed, Õismäe raba, meri, Kakumäe rand.

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Register to open house
N 21.05 16:30-18:30
Register
Contact
425 000 € 2 096 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3878199
Rooms 6
total area 202.8 m²
Number of floors 2
Built in year 1986
Condition ready
ownership form private property
Ground area 1380 m²
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited