Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Lõime tn 20

Rõduga 1-toaline.

Floor 3/4, apartment ownership, stone house, construction year 1952, renovated, central ...

Anda üürile 1- toaline korter Põhja-Tallinnas, Lõime tänaval.Korter paikneb neljakordse ...

1
12.6 m²
190 € 15.1 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Tatari, P. Süda 7

TAGATISRAHATA tuba 5-toalisest korterist üliõpilasele

Floor 2/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1914, good condition, ...

Kodu keset linna - paremat asukohta annab otsida! Tuba 5-toalisest korterist koos ...

1
8 m²
180 € 22.5 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Kangelaste 7a

HEA HINNAGA 1-TOALINE KORTER

Floor 8/9, apartment ownership, stone house, construction year 1988, renovated, kitchen ...

Üürile anda 1-toaline korter Narvas. Korter asub 8-korrusel. Korteril on eraldi ...

1
35.8 m²
180 € 5.03 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Pähklimäe 4

Uus hind, Üürile anda 2-toaline korter Narvas

Floor 4/9, apartment ownership, stone house, construction year 1970, good condition, ...

Üürile anda 2-toaline korter Narva linnas, aadressil Pählimäe 4. 9-kordne maja liftiga. ...

2
50 m²
180 € 3.60 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Leete tn 9A

READY TO MOVE IN!

Floor 1/3, stone house, ready, kitchen area 8 m², electric stove, kitchen ...

FOR RENT A one-person bedroom in a newly renovated three story house available for ...

1
16 m²
170 € 10.6 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Jaama tn 185

Tuba 4-toalisest korterist oma isikliku rõduga!

Floor 6/9, stone house, sanitary renovation done, separate toilet room and bathroom, ...

Ideaalne võimalus tudengile!Uut elanikku ootab üks tuba 4-toalisest korterist, kus ...

1
78.3 m²
150 € 1.92 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%