Ida-Virumaa, Narva, A. Puškini tn 20

Hermani kindluse lähedal!Üürile ei lisa tulumaksu!

Floor 5/12, apartment ownership, panel house, construction year 1970, good condition, ...

Kaasaegne avar suur ühetoaline korter kauni vaatega Raekojale ja Hermani kindlusele! ...

1
37.1 m²
200 € 5.39 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Kastani

MÖBLEERITUD 1-TOALINE KESKLINNA LÄHEDAL!

2 floor, good condition, electric stove, water boiler, shower, stove heating, open ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinna lähedal Kastani tänavas. Korter on möbleeritud ...

12 m²
200 € 16.7 €/m²

Ida-Virumaa, Lüganuse vald, Kiviõli linn, Soo tn 17

BRIGHT 2-ROOM APARTMENT FOR RENT IN KIVIÕLI!

Floor 2/5, apartment ownership, panel house, good condition, bath, central heating, ...

BRIGHT 2-ROOM APARTMENT FOR RENT IN KIVIÕLI!Apartment description.A bright, clean and ...

2
45.9 m²
200 € 4.36 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Tiigi

Möbleeritud korter kesklinnas.

Floor 4/5, apartment ownership, in satisfactory condition, electric stove, water boiler, ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinnas Tiigi tänavas. Soe korter asub neljandal ...

1
11 m²
200 € 18.2 €/m²

Lääne-Virumaa, Tapa vald, Tapa linn, Pikk 8

Üürile anda korter Tapa kesklinnas renoveeritud majas!

Floor 3/3, apartment ownership, water body water body near, roads paved roads, location ...

Anda üürile pikemaks ajaks Tapa Kesklinnas 2-toaline korter. Avar, kõrgete lagedega ...

2
47.9 m²
200 € 4.18 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, A. Puškini tn 9

Floor 1/4, stone house, construction year 1957, in satisfactory condition, packet ...

Сдается в аренду большая 2- х комнатная квартира 57,9м2 в старом фонде в центре города. ...

2
57.8 m²
200 € 3.46 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Malmi tn 8

HEAS KORRAS, SISUSTATUD KORTER!

Floor 2/2, apartment ownership, construction year 1979, good condition, electric stove, ...

Heas korras ja sisustatud korter. Rekonstrueeritud maja.Korteris on avatud köögiga tuba ...

1
21 m²
200 € 9.52 €/m²

Ida-Virumaa, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kivi tn 5-405

Praktiline üürikodu Jõhvis – valmis sissekolimisek

Floor 4/5, apartment ownership, construction year 1977, renovated, shower, new sewerage ...

Anname üürile sisustatud kortereid Jõhvis, aadressil Kivi 5.Korterid sobivad ...

2
36 m²
199 € 5.53 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Soldina, Soldina tn 10

KOHE VABA! Ilus ja korralik korter, madalad kulud!

Floor 4/5, apartment ownership, stone house, renovated, electric stove, separate toilet ...

Üürile anda ühetoaline korter 4.korrusel. Korter on päikesepoolne ja ...

1
27.3 m²
199 € 7.29 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, J. Vilmsi tn 53g

BEST OFFER AND PRICE! FREE!

Floor 2/3, private property, stone house, construction year 1975, sanitary renovation ...

1-room apartment for rent, suitable for living, office use or service business, located in Kesklinn (City Centre). Rent: €200 Deposit: €200 + contract fee Parking 50 EUR/MONTH Utility bills not included in the rentIt is possible to rent 1–10 rooms or commercial spaces.NB! Shared kitchen, WC, shower and washing machine are available in the corridor. Excellent location – only 10 minutes from the city centre.Great access to public ...

1
16 m²
199 € 12.4 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-1

UUS HIND! Möbleeritud korterid, tasuta WIFI

Floor 1/1, joint ownership, wooden house, construction year 1962, in satisfactory ...

Üürida 1-toalised üüritoad, hetkel saadaval üks üürituba väga soodsa hinnaga - 195€ kuus. Antud toas ei ole oma WCd ega dušši, kuid need on kohe üle koridori. Teistes tubades on olemas oma WC, dušš ja kööginurk (hind alates 230€). Samas on pakkumises ka 2-toalisuse funktisooniga korter, kus on magamistuba ja eestuba, koos köögi ja WC dušširuumiga. Üüritavaid tube on mitmes erinevas hinnaklassis, alates 195€. Hind sõltub toa suurusest ...

1
21.8 m²
195 € 8.95 €/m²

Raplamaa, Rapla vald, Alu, Mäe 1

Floor 1/2, apartment ownership, stone house, in satisfactory condition, electric stove, ...

KULUD Esimene makse üürilepingu sõlmimisel: * 200 eurot (tagatisraha, tagastatakse ...

1
32 m²
190 € 5.94 €/m²

Järvamaa, Türi vald, Türi linn, Koidula tn 25

ANDA ÜÜRILE MÖBLEERITUD 1-TOALINE KORTER TÜRIL!

Construction year 1930, in satisfactory condition, electric stove, water boiler, stove ...

Anda üürile ahjuküttega möbleeritud 1-toaline korter Türil.WC/dušš asub korteris sees. ...

1
31.2 m²
190 € 6.09 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Lõime tn 20

Rõduga 1-toaline.

Floor 3/4, apartment ownership, stone house, construction year 1952, renovated, central ...

Anda üürile 1- toaline korter Põhja-Tallinnas, Lõime tänaval.Korter paikneb neljakordse ...

1
12.6 m²
190 € 15.1 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%