Harjumaa, Tallinn, Vanalinn, Uus 28

SUPER ASUKOHT. ILMA VAHENDUSTASUTA.

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, good condition, induction stove, shower, ...

Nüüd võid nautida Itaalia stiilis käsitööjäätist iga päev, sest Sinu uue kodu ...

1
31.6 m²
627 € 19.8 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Iirise tn 7

Möbleeritud stuudiokorter Kristiine südames!

Floor 3/5, apartment ownership, panel house, construction year 1980, good condition, ...

Üürile antakse remonditud, möbleeritud, korraliku kodutehnikaga varustatud kõigi ...

1
32.8 m²
375 € 11.4 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lootsi 3A

Kaunis 1-toaline, rõduga korter.

Floor 6/7, stone house, balcony , parking not free parking, water body water body near, ...

Anda üürile hubane 1-toaline korter sadama piirkonnas, Norde Centrumi kõrval. Korter on möbleeritud(diivanvoodi, telekalaud, telekas, esikukapp, diivanilaud). Paigaldatakse ka uus köögimööbel. Korterist kaunis vaade sadamale ja linnale. Üürimisel tuleb tasuda lepingutasu ja tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses. Küsi lisa ja tule vaatama.

1
30.7 m²
150 000 € 4 886 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Mahtra tn 48

INFO & VIEWINGS: +372 5656 5256

Floor 9/9, apartment ownership, panel house, construction year 1986, in satisfactory ...

VÄRSKELT TEHTUD KAPITAALREMONT!KORTERKorter on täielikult läbinud kapitaalremondi, mille käigus on kasutatud kvaliteetseid materjale.Remondi käigus eemaldati kõik vanad viimistluskihid kuni betoonpõhjani nii seintelt kui ka põrandalt. Täielikult vahetati elektrijuhtmestik ning vee- ja kanalisatsioonisüsteem. Põrandad on tehtud täiendava heliisolatsiooniga. Paigaldatud on uued kolmekordse klaaspaketiga aknad, mis tagavad hea soojus- ja ...

1
31.6 m²
84 900 € 2 687 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Narva mnt 5

Üürile anda Foorumis 1-toaline avar korter suure rõduga

Floor 3/8, apartment ownership, construction year 2007, in satisfactory condition

Üürile anda hinnatud kesklinna piirkonnas avar 1-toaline korter koos suure rõduga. ...

1
32.5 m²
525 € 16.2 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Maleva tn 1

Värskelt renoveeritud möbleeritud korter

Floor 1/6, apartment ownership, stone house, construction year 2000, all brand-new, ...

Anda üürile värskelt renoveeritud 1-toaline aknata korter Sõle tänava lõpus.Elamispinna ...

1
28.1 m²
340 € 12.1 €/m²

1 Lääne-Virumaa, Viru-Nigula vald, Aseri, Kesktänav 9

Soodne stuudiokorter Aseris! Uus hind!

Floor 3/3, apartment ownership, stone house, construction year 1948, sanitary renovation ...

LisainfoLääne-Virumaa, Viru-Nigula vald, Aseri alevik.HOONEEhitusregistri oletatava hinnangu alusel on telliskivist hoone 1948. aastal ehitatud 3 korrusega korterelamu, milles on 24 korterit, kus on toimekas korteriühistu.Vahelaed, kande- ja jäigastavate konstruktsioonide materjal on monteeritav raudbetoon. Katusekattematerjal on eterniit. Vesi- ja kanalisatsioon tsentraalne.Energiamärgist hoonele ei ole väljastatud.KORTERKolmandal ...

1
25.6 m²
4 500 € 176 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Kastani tn 38

Sisustatud 1-t korter vabaneb augusti lõpust!

Floor 2/3, construction year 1910, good condition, shower, central heating, open ...

Üürida möbleeritud 1-toaline korter Meie lugu algas ajaloolisest tehasehoonest, mis on ...

1
24.8 m²
380 € 15.3 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Endla tn 77

RENOVEERITUD SISUSTUSESGA KORTER!

Floor 1/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1940, renovated, ceramic ...

KORTER Müüa 1-toaline renoveeritud mikrokorter logistiliselt väga heas asukohas Kristiines. Korteri esimesel korrusel asub avatud elutuba/köök, esik ning wc/dushiruum. Teisel korrusel asub avatud magamistuba.Korteri üldpind 21,4m2 koosneb esimese korruse pinnast 15,5m2 ja teisel korrusel asuvast kõrgemast magamistoast 5,9m2.SISUSTUSMüügihind sisaldab kogu alljärgnevat sisustust: - Köögimööbel koos tehnikaga (külmik, pliit, ...

1
21.4 m²
69 900 € 3 266 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Kungla tn 1

funktsionaalsete kasutusvõimalustega pind

Floor 1/4, stone house, construction year 1937, renovated, electric stove, shower, new ...

Müügil on funktsionaalne ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega mitteeluruum aadressil Kungla tn 1, Tallinnas. Tegemist on eraldi sissepääsuga pinnaga, mis sobib ideaalselt toitlustusettevõtte, koolituste, majutuse, ürituste korraldamise või muu teenindusettevõtte alustamiseks.Ruum asub hoones, mille arhitekt on Boris Tšernov – tema loomingut iseloomustab praktiline ja läbimõeldud arhitektuur, mis toetab hästi ka äripindade ...

1
33 m²
135 000 € 4 091 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Juuli tn 29

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1974, in satisfactory ...

Продается 1- комнатная квартира 27,9м2 на 1 этаже по адресу Juuli 29, середина ...

1
27.9 m²
12 500 € 448 €/m²
RESERVED

1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pikk tn 19 (Reserved)

Korter kesklinnas, koos auto parkimiskohaga!

Floor 2/5, apartment ownership, construction year 2003, good condition, electric stove, ...

Üürile anda, kesklinnas, uuemas majas asuv hubane ja heas seisukorras 1-toaline ...

1
30.3 m²
330 € 10.9 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%