Jõgevamaa, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Jaama

Kõrvalkulud hinna sees - korter otse omanikult

Floor 2/2, wooden house, renovated, stove heated with firewood, new sewerage system, ...

Üürile anda täielikult renoveeritud korter. Kokku ehitatud wc-s/vannitoas on ...

1
31 m²
230 € 7.42 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Aasa tn

ANDA ÜÜRILE MÖBLEERITUD KORTER PAIDES!

Floor 2/2, construction year 1975, in satisfactory condition

Anda üürile 1-toaline möbleeritud korter Paides.

19.8 m²
220 € 11.1 €/m²

Pärnumaa, Põhja-Pärnumaa vald, Tootsi, Kooli 1

Kena remonditud ja sisustatud perekorter. Pikale perioodile.

Floor 2/4, stone house, renovated, ceramic stove, new sewerage system, shower, central ...

**** KINNISVARAEKSPERT has been operating on the Estonian market since 1993. Our ...

3
47.6 m²
220 € 4.62 €/m²

Ida-Virumaa, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kivi tn 5-320

Korterite üür Jõhvis – mugavus ja lihtsus kõigile!

Floor 2/5, apartment ownership, construction year 1977, renovated, electric stove, ...

Pakume üürile täielikult sisustatud kortereid Jõhvis (Kivi tn 5).Sobivad ideaalselt ...

2
36 m²
219 € 6.08 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Pärnu mnt 35A-55

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 4/4, stone house, good condition, parquet, furnishing possibility, wall cupboard

• Paigaldatud on köögimööbel koos tehnikaga; integreeritud külmkapp, 2-kohaga ...

1
18 m²
210 € 11.7 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, A. Puškini tn 20

Hermani kindluse lähedal!Üürile ei lisa tulumaksu!

Floor 5/12, apartment ownership, panel house, construction year 1970, good condition, ...

Kaasaegne avar suur ühetoaline korter kauni vaatega Raekojale ja Hermani kindlusele! ...

1
37.1 m²
200 € 5.39 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Kastani

MÖBLEERITUD 1-TOALINE KESKLINNA LÄHEDAL!

2 floor, good condition, electric stove, water boiler, shower, stove heating, open ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinna lähedal Kastani tänavas. Korter on möbleeritud ...

12 m²
200 € 16.7 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%